На Волині родинам загиблих нацгвардійців передали державні нагороди

На Волині родинам загиблих нацгвардійців передали державні нагороди

Родинам загиблих нацгвардійців передали державні нагороди воїнів, які віддали життя за Україну. Ілля Кропива і Микола Зуб посмертно удостоєні ордена «За мужність» ІІІ ступеня за особисту відвагу, вірність присязі та захист державного суверенітету. 

Церемонія відбулася за участі представників військової частини 1141 м. Луцька, повідомили у частині.

На Волині родинам загиблих нацгвардійців передали державні нагородиНа Волині родинам загиблих нацгвардійців передали державні нагороди

Відповідно до Указів Президента України, за особисту мужність, виявлену при захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, а також за самовіддане служіння Українському народові, вірність військовій присязі, орденом «За мужність» III ступеня (посмертно) нагороджені:

  • сержант Кропива Ілля Васильович;
  • солдат Зуб Микола Дмитрович 

На Волині родинам загиблих нацгвардійців передали державні нагородиНа Волині родинам загиблих нацгвардійців передали державні нагороди

«Віддані військовій присязі та українському народові, гвардійці без вагань стали на захист рідної землі у найскладніший для держави час. За проявлену відвагу та жертовність двоє нацгвардійців були посмертно удостоєні високих державних нагород», – йдеться у дописі.

Читайте також:

Можливо зацікавить