Осиротіли донька й син: на Волині попрощалися із Героєм Петром Басанським

Осиротіли донька й син: на Волині попрощалися із Героєм Петром Басанським

У вівторок, 28 листопада, на Волині попрощалися із 40-річним Героєм Петром Басанським.

Про це повідомляє Колодяжненська громада.

Петра знали і поважали багато людей. Він був хорошим сім’янином, добрим товаришем і просто чудовою і товариською людиною, відповідальною та надійною. А ще – справжнім патріотом, досвідченим воїном, свого часу пройшов АТО, тож коли російський ворог прийшов на нашу землю із повномасштабною війною, Петро з першого дня пішов захищати Україну.

Останнім місцем служби був Запорізький напрямок, де командир відділення корегування артилерійського вогню, молодший сержант Петро Басанський поліг в районі населеного пункту Роботине 24 листопада 2023 року.

У рідному селі про Петра згадують тільки хороше. На підприємстві, де працював загиблий, також відгукуються про нього тепло: «Він був талановитим працівником, водієм, механіком. Проявляв лідерські якості, кмітливість та вправність і, здається, зовсім нещодавно розважав колектив своїм гострим розумом і мудрістю. Від Петра ніколи ніхто не чув, що щось погано на фронті. Він вірив і працював для перемоги, не шкодуючи ні життя, ні здоровʼя. Завше був душею компанії захисників уже і на фронті, хоробро захищаючи Україну до останнього подиху».

У понеділок, 27 листопада зустріли кортеж із тілом полеглого Героя живим коридором шани, а у вівторок, 28 листопада 2023 року, відбулося прощання із Петром Басанським. Осиротіли донька й син, без люблячого чоловіка і надійної опори залишилася дружина, матір втратила рідну кровинку.

Відспівування воїна відбулося у церкві Святого Миколая Чудотворця ПЦУ у Колодяжному, потому пішою ходою рушили до місця вічного спочинку воїна, встеляючи шлях до кладовища живими квітами. Поховали Героя з усіма релігійними та військовими почестями.

Осиротіли донька й син: на Волині попрощалися із Героєм Петром БасанськимОсиротіли донька й син: на Волині попрощалися із Героєм Петром БасанськимОсиротіли донька й син: на Волині попрощалися із Героєм Петром БасанськимОсиротіли донька й син: на Волині попрощалися із Героєм Петром БасанськимОсиротіли донька й син: на Волині попрощалися із Героєм Петром БасанськимОсиротіли донька й син: на Волині попрощалися із Героєм Петром БасанськимОсиротіли донька й син: на Волині попрощалися із Героєм Петром БасанськимОсиротіли донька й син: на Волині попрощалися із Героєм Петром БасанськимОсиротіли донька й син: на Волині попрощалися із Героєм Петром БасанськимОсиротіли донька й син: на Волині попрощалися із Героєм Петром БасанськимОсиротіли донька й син: на Волині попрощалися із Героєм Петром БасанськимОсиротіли донька й син: на Волині попрощалися із Героєм Петром БасанськимОсиротіли донька й син: на Волині попрощалися із Героєм Петром БасанськимОсиротіли донька й син: на Волині попрощалися із Героєм Петром БасанськимОсиротіли донька й син: на Волині попрощалися із Героєм Петром БасанськимОсиротіли донька й син: на Волині попрощалися із Героєм Петром БасанськимОсиротіли донька й син: на Волині попрощалися із Героєм Петром БасанськимОсиротіли донька й син: на Волині попрощалися із Героєм Петром БасанськимОсиротіли донька й син: на Волині попрощалися із Героєм Петром БасанськимОсиротіли донька й син: на Волині попрощалися із Героєм Петром БасанськимОсиротіли донька й син: на Волині попрощалися із Героєм Петром БасанськимОсиротіли донька й син: на Волині попрощалися із Героєм Петром БасанськимОсиротіли донька й син: на Волині попрощалися із Героєм Петром БасанськимОсиротіли донька й син: на Волині попрощалися із Героєм Петром БасанськимОсиротіли донька й син: на Волині попрощалися із Героєм Петром БасанськимОсиротіли донька й син: на Волині попрощалися із Героєм Петром Басанським

Можливо зацікавить