Основні аспекти використання фракційного лазера

Фракційне лазерне омолодження - один з нових способів позбавлення різноманітних вікових змін шкіри. Процедура виконується на апараті Фраксель та відрізняється швидкістю, комфортом та високою ефективністю. Крім того, однією з відмінних рис, яку має фракційний лазер, є його неінвазивний вплив.
Чому варто використовувати фракційне омолодження обличчя
Фракційне омолодження обличчя - це сучасна та ефективна методика, спрямована на покращення стану шкіри та усунення вікових змін. Цей інноваційний спосіб відновлення молодості шкіри заснований на використанні лазерних технологій і поєднує високу ефективність і мінімальну травматичність. Саме завдяки цьому дана методика завоювала популярність серед тих, хто прагне омолодження шкіри без тривалого періоду реабілітації та складних операцій.
У фракційного омолодження є відразу кілька переваг:
- глибокий вплив без пошкодження поверхні шкіри;
- стійкий ефект – шкіра залишається молодою та пружною протягом тривалого часу;
- мінімальний період відновлення – можна одразу повернутися до звичного способу життя;
- безпека – процедура не потребує хірургічного втручання та виключає ризик інфікування;
- безболісність – процедура не потребує знеболювання;
- підходить для різних зон – можна обробляти обличчя, шию, зону декольте, руки.
Особливості фракційного лазера
Перші фракційні лазери були винайдені у 1990-х роках у США. У 2003 році компанія Sciton отримала патент на використання апарату для лікування рубців та розтяжок. З того часу такі пристрої стали широко використовуватися в косметології та естетичній медицині.
Фракційний лазер або Фраксель складається з одного або відразу двох видів випромінювачів: тулієвий та ербієвий, які посилюють дію один одного. У них різна довжина хвилі, тому при проходженні через шкіру вони проникають у поверхневі та глибокі шари дерми одночасно.
Тулієвий лазер знайшов широке застосування в медицині, особливо в хірургії та урології. Завдяки спрямованому та контрольованому впливу променя активно використовується в косметології для усунення ознак старіння, звуження пір і навіть освітлення інтимної зони.
Ербієвий лазер іноді називають холодним за рахунок короткої довжини хвилі. Промені проникають у верхні шари шкіри, не торкаючись прилеглих тканин. Механізм дії апарату заснований на здатності випаровувати рідину з тканин, внаслідок чого відбувається руйнування клітинних структур. Такі моделі найчастіше використовують для шліфування обличчя.
Фракційний лазер може поєднувати переваги обох випромінювачів або одного з них. Він проникає на різну глибину, тому затребуваний у процедурах фотоомолодження шкіри обличчя, зони декольте, шиї та рук.
Особливості проведення термолізу
На консультації фахівець обов'язково розповість пацієнтові, як правильно підготуватись до фракційного термолізу шкіри. Основні рекомендації:
- не проводити різноманітні ексфоліативні процедури (наприклад, хімічні пілінги) за 3 тижні до обробки лазером;
- іноді призначають попередній курс біоревіталізації, який прискорить наступний період реабілітації після термолізу;
- мінімізувати перебування під сонячними променями та відмовитися від солярію за два тижні до процедури.
Завдяки високій ефективності та безпеці, процедура фракційного термолізу є однією з найбільш затребуваних на ринку лазерної косметології, і популярність продовжує швидко зростати. Ці факти роблять придбання обладнання для його проведення в умовах салону чи клініки на https://medicalaser.com.ua/ більш ніж рентабельним. Так, за середніми розрахунками окупність пристрою може бути досягнута вже через рік навіть за мінімальної щоденної кількості клієнтів, а за великої кількості відвідувачів – навіть швидше.