Пішов добровольцем на фронт: на Харківщині загинув 19-річний студент луцького коледжу Максим Відринський

доброволець втрати війна

4 травня на Харківщині загинув 19-річний студент Луцького педагогічного коледжу Максим Відринський.

Про це повідомляє Заклад вищої освіти «Луцький педагогічний коледж» Волинської обласної ради.

Минулого року, закінчивши 3 курс, перевівся на дистанційну форму навчання і пішов добровольцем захищати свою країну. У березні юному Герою виповнилось лише 19 років. За місяць Максим мав стати випускником. Та, на жаль, не судилося.

«Чудовий хлопець, добрий, щирий, розумний, талановитий, писав музику, поезію, займався спортом, любив життя, будував плани на майбутнє і любив свою Україну… Жорстока війна обірвала життєву дорогу єдиного сина у мами. Невимовна біль… » - кажуть у закладі.

Пішов добровольцем на фронт: на Харківщині загинув 19-річний студент луцького коледжу Максим ВідринськийПішов добровольцем на фронт: на Харківщині загинув 19-річний студент луцького коледжу Максим ВідринськийПішов добровольцем на фронт: на Харківщині загинув 19-річний студент луцького коледжу Максим ВідринськийПішов добровольцем на фронт: на Харківщині загинув 19-річний студент луцького коледжу Максим Відринський

«Наш найкращий одногрупник, вірний друг, хороший син, світла та щира людина- Відринський Максим Ігорови .Немає слів, щоб висловити співчуття з приводу неочікуваної смерті людини, котра заслуговує на найкращі слова поваги та шани. У наших спогадах залишаються тільки хороші моменти, які назавжди закарбуються в нашій памʼяті. Ми мали гарну можливість навчатись з тобою 4 роки, пройти з тобою різні перешкоди і позитивні моменти. 

Ти посміхався, був життєрадісним хлопцем, який завжди був готовий прийти на допомогу. Максим вирізнявся з усіх стійкістю характеру, силою духу та наполегливістю. Він був мудрим, врівноваженим, чуйним, добрим, ніколи не забував про проблеми тих, хто поруч, а був готовий допомогти у будь яку хвилинку. Коли ми бачились з тобою востаннє, ти сказав нам такі слова: «Не переживайте, все буде добре. Дякую вам всім, що завжди підтримуєте мене», - пишуть одногрупники хлопця.

Редакція ВСН висловлює співчуття родині захисника. Вічна шана і слава Герою!    

Можливо зацікавить