Подружжя волинян з перших днів війни волонтерить аби наблизити Перемогу

Подружжя волинян з перших днів війни волонтерить аби наблизити Перемогу

Сьогодні волонтери разом з військовими наближають нашу Перемогу. І серед цих невтомних, «золотих сердець» з Ковеля - Тетяна та Юрій Стречени.

Про це розповідає Ковельська міська рада. 

Юрій Володимирович працює заступником директора в Ліцеї №11 м. Ковеля. Цей заклад уже понад десять років товаришує з ліцеєм імені Максиміліана Оссолінського у місті-партнері Бжегу Дольному. Тож родина неодноразово була в Польщі, де має багато знайомих. А у перші дні війни розпочала звідти доставляти гуманітарні вантажі.

Юрій розповідає, що поляки надзвичайно щиро підтримують Україну. Готель, який знаходиться у спортивному комплексі, в перші місяці віддали для потреб наших людей. У місцевій гімназії директор Олександра Холайда-Мітковська разом зі своїм колективом організували підготовчий клас для українських дітей. Завдяки цьому вони легко адаптувались до колективів польських класів і продовжують навчання.

У Бжегу Дольному теж дуже багато людей займаються волонтерством. Вони об’єднались в команду, збирають кошти, продукти, ліки, одяг - все те, що потребує сьогодні Україна.

«Іде повномасштабне вторгнення. Воює багатомільйонна армія. Потреби для військових зросли у рази. Відчувається нестача в усьому. Дякуючи нашим партнерам, ми знаходимо багато речей, які необхідні бійцям: газові примуси, каремати, спальні мішки, термобілизну, одноразовий посуд, продукти.

Подружжя волинян з перших днів війни волонтерить аби наблизити Перемогу

Часто привозимо медикаменти, які відправляємо у харківський госпіталь, де лікується багато поранених з Ковеля. Деякі вантажі ми одразу передавали 14 ОМБр. Допомагаємо своїй армії, яка захищає нас так мужньо і стійко», - зазначає Тетяна.

За підтримки наших партнерів з Бжегу Дольного в Ліцеї №11 Ковеля вдалось налагодити виготовлення зарядних пристроїв для ЗСУ, які працюють завдяки сонячній енергії. На фронті досить часто немає можливості підзарядити від електромережі мобільні телефони, рації, павербанки. Працівники та учні Ліцею зібрали значну суму грошей, за які купують сонячні панелі, дрони, старлінки. З їх придбанням допомагають польські друзі на чолі з Якубом Лукойко, а Юрій і Тетяна доставляють їх в Україну.

Днями сім’я Стречен вкотре повернулись з Польщі. За їх підрахунками, це уже десята поїздка. Цього разу привезли майже тонну продуктів та ліків.

«Бургомістр Бжегу Дольного Павел Пірек майже весь час приходить з нами на зустрічі, завжди цікавиться ситуацією у місті, країні. Він передає вітання міському голові Ігореві Чайці, усій Ковельській громаді. І запевняє, що вони, як і в перші дні війни, підтримують нас, готові допомагати, чекають нашої Перемоги та дуже хочуть, щоб якнайшвидше Ковель та Україна жили у мирі», - ділиться Юрій.

Усе це можливо завдяки таким людям, які за велінням серця кожну свою вільну хвилину працюють, аби пришвидшити найочікуваніший для усіх день - День Перемоги.

Подружжя волинян з перших днів війни волонтерить аби наблизити ПеремогуПодружжя волинян з перших днів війни волонтерить аби наблизити ПеремогуПодружжя волинян з перших днів війни волонтерить аби наблизити ПеремогуПодружжя волинян з перших днів війни волонтерить аби наблизити Перемогу

Можливо зацікавить