Покоління «какая разніца»: вночі у Луцькому замку після фестивалю молодь влаштувала гучні танці з бійками. Відео

Покоління «какая разніца»: вночі у Луцькому замку після фестивалю молодь влаштувала гучні танці з бійками. Відео

У ніч на неділю, 18 серпня, після першого дня фестивалю їжі Lutsk Food Fest у стінах Луцького замку молоді люди влаштували гучні танці та справжній мордобій. 

Відповідні відео з'явилися у мережі

«Калуш в одній стороні Замку, а ці в іншій собі стороні (скрізь перемішані баси, шум-гам, я такого срачу на території замку тупо не пам’ятаю», - коментують у дописі. 

Тим часом цієї ж ночі біля стін замку інша компанія молодих людей влаштувала справжню бійку

Тим часом інциденти викликали хвилю обурень у лучан. Мовляв, попри траур у місті ледь не щодня, коли Луцьк проводить в останню дорогу Героїв, молоді люди дозволяють собі такі веселощі. А тим часом у країні війна триває, якщо хтось забув.

Відома волонтерка Тетяна Потоцька-Євчук, яка доставляє тіла загиблих на фронті воїнів, написала

«От вам і урожай того, що ми посадили... Воювати в Фейсбуці легко) Написати поганий коментар легко)

А якщо подивитися з іншого боку - а хто виховав таке покоління безмозглих курей??? Ми з вами! Ми! То хто винен???

Хоч одна мати чи батько запитали свою дитиночку, де вона була в той вечір? Де танцювала? Пила? Чи чому на ранок приповзла в подертій сорочці??? В нас нема виховання...в нас нема поваги...в нас нема співчуття...

Чомусь мені не до скакання зараз...душа на шматки рветься від несправедливості».

«Це покоління - какаяразніца+хотьпаржом+каждийімєєтправанаашипку. Зєлєнскій - плоть від плоті 80% виборців від 18 до 80 років. Так як путлєр для росіян», - підтримала волонтерку Ольга Семиволос.

«Зупиніть цей безлад. Забороніть такі заходи на території пам'ятки архітектури! Я б це прирівняла до вандалізму, чесно! Забули, що у центрі території замку був храм Іоана Богослова? Такі "фестивалі" - ганьба і сором!!!!» - додає Оксана Моренчук.

«Гірка правда. Але ж ..потомились від війни; наші діти і так страждають; ми назбирали на дрони; ми донатимо; то що всім плакати, бо війна - та мільйон відмовок і тупих пояснень. А я вважаю що так, ми всі маємо плакати і страждати разом з тими, хто воює, хто втратив рідних, хто втратив домівку. Країна має ВСЯ працювати на війну. Ніяких веселощів, ніяких фестивалів, ніяких гулянок. Все після війни. Але ж ні... втомилися. А моя дитина там не втомилася? А вдова і сирота, згорьорвана не втомилися? А скалічені солдати не втомилися. Та йдеш по вулиці Лесі Українки і жах охоплює, як натовп їх обходить, очі відвертає. Народе, прокинься. Це не влада погана, це ми гнилі», - наголошує Вікторія Білик. 

Читайте також: 

Можливо зацікавить