Поліг у бою: На Волині попрощалися із 23-річним військовим
![Поліг у бою: На Волині попрощалися із 23-річним військовим](https://vsn.ua/storage/news/S1zMZTXwgeORg8ZlgIM5eVCtwKOCfMIjVuYCPhmm.png)
Усе село Ласків на Волині вийшло у п'ятницю, 27 травня, аби попрощатись зі своїм односельчанином Валерієм Мартинюком, який поліг у бою, виборюючи нашу незалежність та територіальну цілісність України.
Про це повідомили на сторінці Володимир-Волинської громади.
Проводжали кортеж з тілом загиблого і у Володимирі - до коридору шани, який влаштували вздовж вулиць, долучились сотні містян.
Валерій Мартинюк народився 7 лютого 1999 року у селі Ласків. Закінчив училище в Будятичах за гірничою спеціальністю і деякий час працював на одній з нововолинських шахт. У червні 2019 року підписав контракт на військову службу у ЗСУ, де займав посаду механіка-водія механізованого відділення. По закінченню контракту планув перейти до Державної служби надзвичайної ситуації, адже мріяв стати пожежником-рятувальником.
Загинув Герой 17 травня в результаті ворожого обстрілу у Запорізькій області. У нього залишились батьки та двоє старших братів, один з яких також нині захищає нашу Батьківщину на фронті у гарячих точках.
![Поліг у бою: На Волині попрощалися із 23-річним військовим](https://vsn.ua/storage/image-icons/VhWJh54BuOKcuZlogdgN9s7Sdkd93x9uYfhyLcSL.jpg)
![Поліг у бою: На Волині попрощалися із 23-річним військовим](https://vsn.ua/storage/image-icons/z00DfMrSbJt9zH6L6kw7vxkONMPhDPsHdZIR4ckd.jpg)
![Поліг у бою: На Волині попрощалися із 23-річним військовим](https://vsn.ua/storage/image-icons/iDqZFJMXwITbYW4XRQAq919nnNwKd1XRYiCtacgG.jpg)
![Поліг у бою: На Волині попрощалися із 23-річним військовим](https://vsn.ua/storage/image-icons/jUNuE2VWBAR92Q4SPqERtaYopWeU4sB9exwwLo4t.jpg)
![Поліг у бою: На Волині попрощалися із 23-річним військовим](https://vsn.ua/storage/image-icons/JW9CPUCLCdD0pWFoVWCl668ANvTagMBsgWYy7uXV.jpg)
![Поліг у бою: На Волині попрощалися із 23-річним військовим](https://vsn.ua/storage/image-icons/vjopNDAokdHjN694jk7GlqkI1THsDTc0EbQafHx6.jpg)
![Поліг у бою: На Волині попрощалися із 23-річним військовим](https://vsn.ua/storage/image-icons/5EADNYHCgsCxMvLYJ6hBa1989uzuqXs2zfhzcFYS.jpg)
![Поліг у бою: На Волині попрощалися із 23-річним військовим](https://vsn.ua/storage/image-icons/xi56qDOK1kpgRpfKDDjQf3XGaEMAfY1jGAcXbbKL.jpg)
![Поліг у бою: На Волині попрощалися із 23-річним військовим](https://vsn.ua/storage/image-icons/mHYuuWtrUTRZ7AqSsr6fLlH5YjZHOPiucH7HLzVP.jpg)
![Поліг у бою: На Волині попрощалися із 23-річним військовим](https://vsn.ua/storage/image-icons/QOBsWqpwNvCOhD7gp8hiOahdDNrH0XpA2igVXiTS.jpg)
![Поліг у бою: На Волині попрощалися із 23-річним військовим](https://vsn.ua/storage/image-icons/orljAaO5xPWwtb028oahJBpSr2Qx18SCK68pQSnK.jpg)