Поліг у бою: На Волині попрощалися із 23-річним військовим

Поліг у бою: На Волині попрощалися із 23-річним військовим

Усе село Ласків на Волині вийшло у п'ятницю, 27 травня, аби попрощатись зі своїм односельчанином Валерієм Мартинюком, який поліг у бою, виборюючи нашу незалежність та територіальну цілісність України.

Про це повідомили на сторінці Володимир-Волинської громади. 

Проводжали кортеж з тілом загиблого і у Володимирі - до коридору шани, який влаштували вздовж вулиць, долучились сотні містян.

Валерій Мартинюк народився 7 лютого 1999 року у селі Ласків. Закінчив училище в Будятичах за гірничою спеціальністю і деякий час працював на одній з нововолинських шахт. У червні 2019 року підписав контракт на військову службу у ЗСУ, де займав посаду механіка-водія механізованого відділення. По закінченню контракту планув перейти до Державної служби надзвичайної ситуації, адже мріяв стати пожежником-рятувальником.

Загинув Герой 17 травня в результаті ворожого обстрілу у Запорізькій області. У нього залишились батьки та двоє старших братів, один з яких також нині захищає нашу Батьківщину на фронті у гарячих точках.

Поліг у бою: На Волині попрощалися із 23-річним військовимПоліг у бою: На Волині попрощалися із 23-річним військовимПоліг у бою: На Волині попрощалися із 23-річним військовимПоліг у бою: На Волині попрощалися із 23-річним військовимПоліг у бою: На Волині попрощалися із 23-річним військовимПоліг у бою: На Волині попрощалися із 23-річним військовимПоліг у бою: На Волині попрощалися із 23-річним військовимПоліг у бою: На Волині попрощалися із 23-річним військовимПоліг у бою: На Волині попрощалися із 23-річним військовимПоліг у бою: На Волині попрощалися із 23-річним військовимПоліг у бою: На Волині попрощалися із 23-річним військовим

Можливо зацікавить