Польські лісівники передали ще 10 позашляховиків для потреб ЗСУ

Польські лісівники передали ще 10 позашляховиків для потреб ЗСУ

10 польських позашляховиків попрямували на фронт для наших військових. Техніку на українсько-польському кордоні у Надлісництві Томашів польські лісівники передали Україні для потреб Збройних Сил України.

Про це повідомляє Урядовий портал.

Це не перша така допомога від наших братів-поляків. 12 авто підвищеної прохідності, які Україна нещодавно отримала від польських лісівників, вже служать для потреб Збройних сил України.

Радник Міністра захисту довкілля та природних ресурсів Сергій Власенко подякував усім жителям Польщі за таку безпрецедентну допомогу Україні. З перших днів повномасштабної війни наші природоохоронці, лісівники та військові отримують значну підтримку від польських колег. Це засоби захисту, обладнання для спостереження та гуманітарна допомога для переселенців.

«Польща стала прихистком для українських жінок та дітей. Ви прийняли їх у себе не як біженців, а як рідних. Ваша допомога відчувається скрізь. І ці автомобілі стануть цеглинкою у нашій спільній перемозі над російською навалою», - наголосив Сергій Власенко.

Вище керівництво Польщі дуже підтримує Україну. Минулого тижня Україну з візитом відвідала Міністр клімату та навколишнього середовища Польщі Анна Мóсква. Вона побувала у Козаровичах, Бородянці та Бучі і на власні очі побачила екологічну шкоду, яку завдав окупант українській землі. Також домовилися про передачу Україні нового обладнання для моніторингу довкілля. А недільний візит польського Президента Анджея Дуди вкотре підтвердив, що між нашими країнами кордони існують лише на папері.

Можливо зацікавить