Польські протестувальники відновили блокування пункту пропуску на Волині

Польські протестувальники відновили блокування пункту пропуску на Волині

25 лютого польські протестувальники відновили блокаду на пункті пропуску «Устилуг — Зосин», яку 24 лютого послабили.

Про це речник Державної прикордонної служби Андрій Демченко сказав у ефірі телемарафону «Єдині новини», – інформує Суспільне.

З його слів, впродовж доби спостерігалося пожвавлення руху саме для вантажних авто вагою менш як 7,5 тонн на цьому пункті пропуску.

«Кількість перетинів кордону цієї категорії транспорту дещо зросло, але це суттєво не вплинуло на ситуацію. На щастя зараз польські фермери не блокують рух авто і автобусів на усіх напрямках», — сказав Андрій Демченко.

З його слів, станом на ранок 25 лютого польські фермери блокують шість пропускних пунктів на кордоні з Україною:»Медика-Шегині», «Корчова-Краківець», «Гребенне-Рава-Руська» та «Долгобичув-Угринів», «Дорогуськ-Ягодин» та «Зосин-Устилуг».

У черзі на в'їзд в Україну перебуває 2 400 вантажівок, найбільші черги перед пунктами пропуску у Краківці, Раві-Руській та Ягодині.

«За добу через Ягодин 50 вантажівок проїхали в бік України, але як і раніше, повністю заблокований рух для вантажних автомобілів, які слідують з України в Польщу. За останні дні це нульові показники», — додав Андрій Демченко.

Найнижчі показники перетину — у Шегинях, за минулу добу кордон перетнули близько 90 вантажівок в обох напрямках.

Нагадаємо, у Польщі фермери 9 лютого розпочали загальнонаціональний страйк. Акція протесту триватиме щонайменше до 10 березня. 12 лютого польські фермери розпочали акції протесту на пунктах пропуску «Долгобичув-Угринів», «Зосін-Устилуг». Протестувальники блокують там рух вантажівок.

Читайте також:

Можливо зацікавить