Помер під час виконання бойового завдання: на Волині попрощалися із Героєм Володимиром Черепніном

Помер під час виконання бойового завдання: на Волині попрощалися із Героєм Володимиром Черепніном

У п'ятницю, 18 серпня на Волині провели в останню дорогу військовослужбовця Володимира Черепніна, який помер 14 серпня під час виконання бойового завдання щодо захисту незалежності України.

Про це повідомляє Іваничівська селищна рада.

Помолитися за свого захисника та провести його в останню дорогу прийшли рідні, знайомі, військовослужбовці, представники влади, а також жителі громади.

Щирі співчуття  родині та близьким померлого воїна у зв’язку з непоправною втратою висловили заступник селищного голови з гуманітарних питань  Оксана Рубан та староста Мишівського старостинського округу Надія Стежко, які запевнили, що пам’ять про нього назавжди залишиться у серцях всіх, хто його знав і любив.

Священник Свято-Дмитрівської церкви с. Древині отець Віталій та  духовенство Володимир-Волинського благочиння звершили заупокійне похоронне богослужіння за померлим військовослужбовцем Володимиром, який до кінця свого життя захищав рідну землю. 

Востаннє нашому земляку віддали військові почесті. Рідним Героя вручили Державний Прапор України, який почесна варта зняла з домовини. На честь солдата  небо гучно пронизав трикратний стрілецький салют.

Тепер він – навічно з небесною вартою, а над його могилою навіки майорітиме синьо-жовтий стяг.

Помер під час виконання бойового завдання: на Волині попрощалися із Героєм Володимиром ЧерепніномПомер під час виконання бойового завдання: на Волині попрощалися із Героєм Володимиром ЧерепніномПомер під час виконання бойового завдання: на Волині попрощалися із Героєм Володимиром ЧерепніномПомер під час виконання бойового завдання: на Волині попрощалися із Героєм Володимиром ЧерепніномПомер під час виконання бойового завдання: на Волині попрощалися із Героєм Володимиром ЧерепніномПомер під час виконання бойового завдання: на Волині попрощалися із Героєм Володимиром ЧерепніномПомер під час виконання бойового завдання: на Волині попрощалися із Героєм Володимиром ЧерепніномПомер під час виконання бойового завдання: на Волині попрощалися із Героєм Володимиром ЧерепніномПомер під час виконання бойового завдання: на Волині попрощалися із Героєм Володимиром ЧерепніномПомер під час виконання бойового завдання: на Волині попрощалися із Героєм Володимиром ЧерепніномПомер під час виконання бойового завдання: на Волині попрощалися із Героєм Володимиром ЧерепніномПомер під час виконання бойового завдання: на Волині попрощалися із Героєм Володимиром ЧерепніномПомер під час виконання бойового завдання: на Волині попрощалися із Героєм Володимиром ЧерепніномПомер під час виконання бойового завдання: на Волині попрощалися із Героєм Володимиром ЧерепніномПомер під час виконання бойового завдання: на Волині попрощалися із Героєм Володимиром ЧерепніномПомер під час виконання бойового завдання: на Волині попрощалися із Героєм Володимиром Черепніном

Можливо зацікавить

Віталій Заремба, День народження, Волинь

2 березня: хто з волинян святкує День народження

У бою з російськими окупантами загинув лучанин Володимир Мисковець

У бою з російськими окупантами загинув лучанин Володимир Мисковець

Перші поліцейські офіцерки громади на Волині розпочнуть свою роботу вже у березні

Перші поліцейські офіцерки громади на Волині розпочнуть свою роботу вже у березні

Артур Мурза зрада футбол

Мріяв потрапити у збірну України: футбольний тренер висловився про ексгравця «Волині», що поїхав у Росію

загибель Героя

Скорботна звістка з фронту: на Харківщині загинув Герой з Волині Ігор Савчук

петиція Герой України

«Його хоробрість і відвага вразили всіх»: захиснику з Волині просять посмертно присвоїти державну нагороду

Допомога ЗСУ Волинь
відео
фото

Допомога ЗСУ: на Волині військовим передали пів сотні автомобілів

Спогади про Героя

Одна за одною біда вдерлася в родину: війна забрала у волинянки племінника й коханого чоловіка

Похорон військового Волинь

Трагічний початок весни: на Волині попрощаються із молодим Героєм Андрієм Боратинцем