Понад 30 років віддав служінню людям: на Волині поховали священника. Фото
![Понад 30 років віддав служінню людям: на Волині поховали священника. Фото](https://vsn.ua/storage/news/wj9YHAvpaUFT11uZ9nchtgfeflOCkwita559ipVJ.png)
Архієпископ Володимирський і Нововолинський Матфей очолив Божественну літургію та чин похорону над настоятелем Свято-Петро-Павлівського храму с. Вощатин митрофорним протоієреєм Борисом Гідзінським у кафедральному соборі Різдва Христового м. Володимир.
Чин похорону відбувся 20 травня 2024 року. Про це повідомили на сторінці Володимир-Волинської єпархії Православної Церкви України.
Отець Борис Гідзінський відійшов у вічність на 73 році життя. Священник понад 30 років віддав служінню людям.
Високопреосвященному Матфею співслужили секретар єпархіального управління прот. Юрій Зінчук, благочинні та духовенство єпархії.Архієрей у своїй проповіді пригадав земний шлях спочилого протоієрея Бориса, зазначив про його смирення та великий внесок у розбудові Української Церкви.
Тіло було поховане на Федорівському кладовищі м. Володимир.
Редакція ВСН висловлює співчуття родині священника.