«Пообіцяла дожити до ста років»: відійшла у вічність довгожителька Волині

«Пообіцяла дожити до ста років»: відійшла у вічність довгожителька Волині

На Волині відійшла у вічність жителька села Тагачин Турійської громади Олена Мацюк.

Про це повідомили у громаді.

Нагадаємо, у квітні цього року жінка разом зі своєю великою родиною відсвяткували 100-річний ювілей. На свято з'їхалися 3 дітей, 7 внуків, 10 правнуків та 4 праправнуки.

«Відійшла у вічність наша дорога тьотя Лєна... Відійшла...Пообіцяла нам дожити до 100, дожила! Виконала на цьому світі усе, за що бралися її невтомні руки, що підказувала її неймовірної доброти душа, що веліло зробити її щире велике серце. Чи багато це - прожити ціле століття? Багато, якщо промарнувати Богом даровані роки і зовсім небагато, якщо кожен день наповнити щирою відданістю роботі, сім'ї, родині. Дорога наша тьотя Лєна, віримо і маємо надію, що Господь сподобить Вас Царства Небесного. ...догоріла свічечка, погасла... Дякуємо Вам, дякуємо за усе-усе... Словами не передати того душевного стану пошани і подяки до надскромної Людини, яка для нас завжди була і лишиться назавжди найсвітлішою, найщирішою, найдобрішою», - пише Ірина Оніщук.

«Відійшла у засвіти Олена Мацюк з села Тагачин. Здається, лише мить тому ми вітали нашу довгожительку із сторіччям, а вже її душа відлетіла в інші світи», - коментує працівниця сектору комунікацій та зав’язків із громадськістю Турійської селищної ради Ірина Прус.

Читайте також: 

Можливо зацікавить