Працівники заводу «Сіменс» з Німеччини передали дітям з Луцького району подарунки
![Працівники заводу «Сіменс» з Німеччини передали дітям з Луцького району подарунки](https://vsn.ua/storage/news/Czo3YVEVxcMS64ckbmHUTaJSjDdTyEHPzcMD8tMg.png)
Колектив заводу «Сіменс» з міста Лейпциг, що в Німеччині, передав подарунки для дітей з Луцького району, які опинилися в складних життєвих обставинах.
Про це повідомив голова Луцької райадміністрації Анатолій Костик у своєму телеграм-каналі.
Він висловив подяку усім, хто зібрав подарунки.
«Ці подарунки збирали звичайні люди, не дивлячись на їх посади, віросповідання та переконання. Це справді доказує, що ми не одні в цій біді. Від всього колективу Луцької районної адміністрації, хочемо висловити подяку колективу заводу «Siemens» з міста Лейпциг та профсоюзу заводу на чолі з Michael Hellreiegel, ініціативній групі студентів Hochshule für Technik Wirtschaft und Kultur на чолі з Denis Dick та нашим українським волонтерам з організації Humanitäre Hilfe Ukraine за подарунки які надійдуть найближчими днями до дітей з Луцького району, які опинилися в складних життєвих обставинах», - написав Анатолій Костик.
![Працівники заводу «Сіменс» з Німеччини передали дітям з Луцького району подарунки](https://vsn.ua/storage/image-icons/U7Gt875jSCDdqgWfSG5vaXdf0O0gplbvoS1oAI0z.jpg)
![Працівники заводу «Сіменс» з Німеччини передали дітям з Луцького району подарунки](https://vsn.ua/storage/image-icons/TiCyFUWJ0UEbymDFTT23ive1ltDHp8mkh3z2zeQd.jpg)
![Працівники заводу «Сіменс» з Німеччини передали дітям з Луцького району подарунки](https://vsn.ua/storage/image-icons/VPRKtbvWSatrm5nU5nrQgYykomEtk8N6Nt5qKLkt.jpg)