Працівників Генштабу ЗСУ скоротять на 60%: частину відішлють на фронт

Генштаб ЗСУ, скорочення

Генеральний штаб ЗСУ вирішив зменшити чисельність штату після функціонального обстеження. Кількість працівників скоротять на 60%.

Про це повідомив начальник Головного управління оборонного планування Генштабу ЗСУ, бригадний генерал Євгеній Острянський.

Він пояснив, що ця реформа дозволить посилити структури, які безпосередньо керують угрупованнями військ.

«Структура, це перш за все баланс між необхідністю реагування на загрози і можливостями держави щодо утримання і, насамперед, розвитку Збройних сил», - зазначив він.

Острянський розповів, що Генштаб ЗСУ провів функціональне обстеження у лютому-березні. Після обстеження вирішили оптимізувати штатну чисельність деяких структурних підрозділів та органів військового управління.

За його словами, цей процес передбачає розформування деяких військових організаційних структур, формування нових та оптимізацію вже існуючих. Так вдасться усунути дублювання функцій та скоротити чисельність штату на 60%.

«За рахунок вивільненого особового складу планується доукомплектувати органи управління оперативного та тактичного рівнів, а також бойові військові частини. Це, в свою чергу, дасть змогу здійснювати ротації підрозділів, які тривалий час виконують бойові завдання в зоні бойових дій. Ми розуміємо, що в умовах війни в першу чергу повинні посилюватися ті структури, які безпосередньо здійснюють управління угрупованнями військ», - Острянський.

Читайте також:

Можливо зацікавить