Прийшов у відпустку, одружився і пішов на фронт. у Луцьку військовий одружився зі своєю коханою. Фото
![Прийшов у відпустку, одружився і пішов на фронт. у Луцьку військовий одружився зі своєю коханою. Фото](https://vsn.ua/storage/news/UhS2Vr0ypU6kL8UnDheW5WQ9lMFSBxK7rlHrDgaB.png)
Військовий Андрій Дмитрук повернувся з передової, щоб у Луцьку одружитися зі своєю коханою Яною.
Про це пише Таблоїд Волині.
«Через те, що мій чоловік на передовій і там постійно, щось змінювалось, весілля ми переносили два рази. Ми з нетерпінням чекали цього дня! І ось Андрій мені телефонує і каже, що через три дні він приїде у відпуску і зробимо весілля. Я щаслива і трішки в паніці, бо нічого не готово. За 5 днів я все організувала і чекала приїзду коханого. Розписались ми 30 вересня, а весілля зіграли 1 жовтня. Це був неймовірний день, наповнений крутими емоціями, в колі наших близьких людей. Жаль тільки, що все дуже бистро пройшло і чоловік знову повернувся на передову», – розповіла Яна.
![Прийшов у відпустку, одружився і пішов на фронт. у Луцьку військовий одружився зі своєю коханою. Фото](https://vsn.ua/storage/image-icons/7jpvJr2LFbWbTydgpJkcWHjsDPz13GOsSZB1SzKI.jpg)
![Прийшов у відпустку, одружився і пішов на фронт. у Луцьку військовий одружився зі своєю коханою. Фото](https://vsn.ua/storage/image-icons/xq6CEEF6xtdrGMuyERqYTm3Tll5RM75oABr8p6zU.jpg)
![Прийшов у відпустку, одружився і пішов на фронт. у Луцьку військовий одружився зі своєю коханою. Фото](https://vsn.ua/storage/image-icons/IXd7ypyiiNwcoPtpsQBvvvkaWZSqyrffiBCohxPn.jpg)
![Прийшов у відпустку, одружився і пішов на фронт. у Луцьку військовий одружився зі своєю коханою. Фото](https://vsn.ua/storage/image-icons/NkSFswHFdkv0t2mN2fiGaxWhaNKcWbjPXqA3xUjF.jpg)
Читайте також:
- Написала йому у соцмережі: історія кохання військового і його дружини
- У подружжя підростає син: на Волині військовий одружився зі своєю коханою
- Війна коханню не завада: на Волині військовослужбовець одружився зі своєю коханою