Професійний спортсмен, талановитий тренер-викладач і мужній воїн: Луцьк попрощався з Героєм Романом Гаврилюком
![Професійний спортсмен, талановитий тренер-викладач і мужній воїн: Луцьк попрощався з Героєм Романом Гаврилюком](https://vsn.ua/storage/news/ejiySADQxlElULOXgPAmPilnLTQkRWTDY9lfF11N.png)
Жителі Луцької громади провели в останню дорогу 41-річного військовослужбовця Романа Гаврилюка, який загинув, захищаючи Україну від російських загарбників.
У середу, 22 травня, у Кафедральному Соборі Святої Трійці в Луцьку відбулося відспівування Героя. Про це повідомили у Луцькій міській раді.
Роман Гаврилюк був професійним спортсменом, майстром спорту, талановитим тренером-викладачем Федерації тріатлону Волині, чемпіоном України з бігу на 100 кілометрів. Його спортивні досягнення надихали молоде покоління, якому він передавав свої знання та досвід. Його непохитна віра в краще майбутнє та відданість справі надихали багатьох.
Коли на Україну напав ворог, Роман Гаврилюк пішов захищати свою землю. Головний сержант проходив військову службу за контрактом, був зарахований до складу військової частини 9938 на посаду інспектора прикордонної служби 1 категорії - старшого розвідника другої групи наземної розвідки відділу прикордонної служби (тип С) повітряної та наземної розвідки. Загинув 16 травня 2024 року під час виконання бойового завдання щодо захисту суверенітету та незалежності України в районі населеного пункту Білогорівка Луганської області.
Поховали Героя у секторі військових поховань на міському кладовищі у селі Гаразджа.
Редакція ВСН висловлює співчуття родині. Вічна шана і пам'ять Герою!