Просять гідно зустріти: у Луцьк на «щиті» привезуть тіло Героя Олександра Смурова
![Загиблий Герой повертається "на щиті"](https://vsn.ua/storage/news/jvGrfPmvd8IF8Yj5VqHgQQU8E8Zury7lXbldZ4Ly.png)
У Луцьк «на щиті» привезуть Героя Олександра Смурова. Волинян просять гідно зустріти нашого захисника.
Траурний кортеж прибуде у неділю, 3 березня. Про це повідомила донька Героя у фейсбуці.
«Сьогодні близько 16-17:00 будуть везти на щиті мого тата, уродженця Луцьку, Смурова Олександра Володимировича 19.06.1969 року народження. Просимо всіх небайдужих зустріти і провести Героя, який залишив своє життя, захищаючи наше. Вічна шана і слава герою», - йдеться у дописі.
У понеділок, 4 березня, об 11 годині у соборі Всіх Святих Землі Волинської у Луцьку відбудеться відспівування військовослужбовця Олександра Володимировича Смурова.
Поховають Олександра Смурова на кладовищі у селі Липини.
Лучанин Олександр Володимирович Смуров був призваний на військову службу по мобілізації до складу військової частини на посаду начальника вузла зв’язку - начальника зв’язку військової частини.
Старший лейтенант Олександр Володимирович Смуров загинув 28 лютого 2024 року під час виконання бойового завдання щодо захисту територіальної цілісності та незалежності України біля населеного пункту Шахове Донецької області.
Редакція ВСН висловлює співчуття родині загиблого. Вічна шана і слава Герою!