«Пташка» з «Азовсталі» показала щемливе відео з нареченим, який загинув на війні

«Пташка» з «Азовсталі» показала щемливе відео з нареченим, який загинув на війні

Катерина Поліщук з позивним «Пташка» поділилась історією особистої втрати. Вона показала на відео коханого, який загинув на війні.

«Пташка» розповіла, що війна дала їй найцінніше, але водночас і забрала. Дівчина написала, що її коханий тепер став янголом, який тримає її крила розгорнутими та оберігає.

Війна забрала нареченого «Пташки»

У серці з цим янголом Катерина пройшла Маріуполь, «Азовсталь» та полон. Вона зізналась, наречений показав їй, що таке справжнє кохання, вірність і побратимство. Він був справжнім воїном, напарником та другом.

Ти навчив мене бути вірним своїй війні, а вона тебе в мене забрала, – написала «Пташка».

Катерина додала, хлопець не любив, коли вона плаче. Тому вона бореться за двох.

«І з твоїм іменем на вустах я боротимусь до останнього подиху. Пробач, що ми не встигли поділитись прізвищем», – підсумувала Катерина.

«Пташка» опублікувала зворушливе відео з коханим:

Що відомо про «Пташку»

Катерина була парамедиком на «Азовсталі». «Пташка» стала відомою після того, як заспівала у стінах «Азовсталі». Мережею поширювали відео, на якому Катерина зі зброєю в руках співає пісні «Зродились ми великої години» та «Батько наш Бандера».

Річ у тім, що спів – це покликання Катерини. Вона навчалася у Тернопільському фаховому коледжі імені Соломії Крушельницької на співочому відділенні. Дівчина родом з Тернопільщини. Коли вона переїхала до Києва, влаштувалась у мотошколу The Riders. Тоді ж захопилась військовою справою. Захищати Україну «Пташка» пішла навесні 2021 року, коли закінчила медичні курси.

Можливо зацікавить