Рахунок ішов на секунди: на Волині медики екстренки повернули людину до життя після зупинки серця
Упродовж 19–21 червня працівники Волинського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф здійснили низку критично важливих реанімаційних і кардіологічних процедур безпосередньо на місцях викликів.
Про це повідомили у Волинський обласний центр екстреної медичної допомоги.
Зокрема, медики проводили серцево-легеневу реанімацію, кардіоверсію та електричну кардіостимуляцію пацієнтам у важких і невідкладних станах.
Один із викликів стосувався людини, у якої зупинилося серце. Рахунок ішов на секунди, однак завдяки чіткому та злагодженому виконанню реанімаційних алгоритмів бригаді вдалося відновити серцеву діяльність і повернути пацієнта до життя.
Крім того, лікарська бригада успішно відновила нормальний серцевий ритм пацієнту з пароксизмом надшлуночкової тахікардії, що супроводжувався ознаками гемодинамічної нестабільності.
Ще в одному випадку медики застосували електричну кардіостимуляцію через критичне уповільнення серцевого ритму. Це дозволило підтримати роботу серця та безпечно транспортувати пацієнта до медичного закладу для подальшого лікування.
«Кожен такий виїзд - це іспит на швидкість, знання та витримку. Пишаємося нашими медиками, які щодня тримають цей надважкий медичний фронт. Дякуємо за врятовані життя!» - наголошують у дописі.
Читайте також:
- На Волині медики екстреної допомоги прийняли пологи вдома у 31-річної жінки
- На Волині за два тижні літа в ДТП постраждали 46 дітей, 11 з них отримали черепно-мозкові травми
- На Волині затримали двох медиків, які оформлювали фіктивні інвалідності для ухилення від мобілізації: деталі