Режисерка у вишиванках луцького бренду представляє свій кінопроект на Каннському фестивалі

Режисерка у вишиванках луцького бренду представляє свій кінопроект на Каннському фестивалі

Кінопроект «Нижній горизонт» талановитої української режисерки Жанни Озірної бере участь у програмі Ля Фабрік французького інституту у співпраці з Сінема Дюмон, який відбувається в рамках Канського кінофестивалю, який наразі триває у Франції. Згідно з цією програмою відбирають 10 проектів зі всього світу.

Представляти свій майбутній кінопроект у Каннах режисерка буде у сукнях від луцького бренду "Eir", який спеціалізується на виготовленні індивідуальних речах з вишивкою.

Як розповів ВСН власник бренду Роман Домбровський, перед поїздкою на Канський фестиваль представниця режисерки звернулася до нього з проханням надати дві сукні для цього заходу. 

«Саме в них вона має бути на цьому кінофестивалі. Цьогоріч організатори внесли до програми стрічки українського кіно, аби висловити солідарність з Україною. І Жанна Озірна представлятиме там свій кінопроект «Нижній горизонт». За сценарієм головна героїня Марина пише докторську дисертацію про феномен моно-індустріальних міст-поселень, побудованих для потреб одного великого підприємства. Проте холоднокровна дослідниця навіть не підозрює, що може бути легко поглиненою об’єктом свого дослідження. Але наразі зйомки фільму не вдалося розпочати через бойові дії», - зазначає Роман Домбровський.

За його словами вироби з вишивкою бренду «Eir» виготовляються за індивідуальним пошивом, а не масовим. Тобто, кожен виріб є унікальним.

«Після звернення клієнта ми знімаємо заміри, підбираємо фасон, візерунок та шиємо уже сорочки та сукні. Саме після такого підходу наші клієнти лишаються задоволеними виробами», - резюмує власник бренду.

Режисерка у вишиванках луцького бренду представляє свій кінопроект на Каннському фестиваліРежисерка у вишиванках луцького бренду представляє свій кінопроект на Каннському фестиваліРежисерка у вишиванках луцького бренду представляє свій кінопроект на Каннському фестиваліРежисерка у вишиванках луцького бренду представляє свій кінопроект на Каннському фестиваліРежисерка у вишиванках луцького бренду представляє свій кінопроект на Каннському фестивалі

Можливо зацікавить