Родина з Америки допомогла відкрити в селищі на Волині простір для дітей і молоді
![Родина з Америки допомогла відкрити в селищі на Волині простір для дітей і молоді](https://vsn.ua/storage/news/oS0kpSUYNE0JyAIDIs8SQ4o3zFIWAXRgFolpplLt.png)
Владика Йосафат, екзарх Луцький Української греко-католицької церкви очолив спільну молитву у просторі для дітей та молоді «Коло друзів» та освятив оновлений молодіжний простір «The HUB» у Благодатному.
Разом з дітьми, які відвідують простір, волонтерами і працівниками «Карітас Волинь» до молитви долучився голова Нововолинської громади Борис Карпус, староста Благодатного старостинського округу Олена Леоненко та директор Волинської меблевої компанії-Україна Олександр Гоцка, – інформують у Нововолинській міській раді.
Менеджер зі зв’язків з громадськістю «Карітас Волинь» Олександр Топорівський розповів, що меблі для простору виготовили та змонтували працівники «ВМК-Україна».
![Родина з Америки допомогла відкрити в селищі на Волині простір для дітей і молоді](https://vsn.ua/storage/image-icons/xkKddDjZOAItQQQlDvKqCWGNvrc8hOdx51gTjy19.jpg)
![Родина з Америки допомогла відкрити в селищі на Волині простір для дітей і молоді](https://vsn.ua/storage/image-icons/6XCFOLhHn0oEtRcR1M3hD8Wm8zwgP4eA7iudxxjK.jpg)
![Родина з Америки допомогла відкрити в селищі на Волині простір для дітей і молоді](https://vsn.ua/storage/image-icons/Gvpze1OzhuPotaKjgbo2vPaTgmbBxUHkZZBb9R1A.jpg)
![Родина з Америки допомогла відкрити в селищі на Волині простір для дітей і молоді](https://vsn.ua/storage/image-icons/M8K9I6kRKtwFI15m2KujU36Q6P6ZHmb3AhurxLCf.jpg)
«Ми щасливі, бо будуємо дружню спільноту для дітей, а це дуже важливо під час війни, – сказав Олександр Топорівський. – Молимося за родину Форні з Америки, яка підтримала наш проєкт, та всіх партнерів із великими серцями, які працюють для слави Божої».
На завершення заходу директор Карітас Волинь о. Володимир Кметь оголосив подяки та вручив відзнаки й подарунки партнерам.
Борис Карпус подякував представникам Карітас Волинь за активну роботу з дітьми та молоддю. Для потреб простору очільник громади передав подарунок.
![Родина з Америки допомогла відкрити в селищі на Волині простір для дітей і молоді](https://vsn.ua/storage/image-icons/XAOxk2enQDEw4HuyJXfLR0436F50ouJJvvZ7ydk4.jpg)
![Родина з Америки допомогла відкрити в селищі на Волині простір для дітей і молоді](https://vsn.ua/storage/image-icons/sPaEhZ0enoo7l4xMSewIDyBS49JWn90l6ikWD3dt.jpg)
![Родина з Америки допомогла відкрити в селищі на Волині простір для дітей і молоді](https://vsn.ua/storage/image-icons/tODKt4xTvipHljVIgZaqjyCYZ4AnX2Ahkngjmsui.jpg)
![Родина з Америки допомогла відкрити в селищі на Волині простір для дітей і молоді](https://vsn.ua/storage/image-icons/sUEse57PIhw9I6z0r9CtZo2xbxu6n89yOTr8PgIM.jpg)
![Родина з Америки допомогла відкрити в селищі на Волині простір для дітей і молоді](https://vsn.ua/storage/image-icons/UxRIiiUggsrKSxYRbkNuCes92ocSfqVO5u5W9QKW.jpg)
![Родина з Америки допомогла відкрити в селищі на Волині простір для дітей і молоді](https://vsn.ua/storage/image-icons/8UpRY2zA5gNtvoDsCAszIOC124sTSdfmRMOGJGgv.jpg)