Роковини загибелі: на Волині вшанували пам’ять полеглого бійця Руслана Кордончука
![Роковини загибелі: на Волині вшанували пам’ять полеглого бійця Руслана Кордончука](https://vsn.ua/storage/news/JZch8damalhuOl7cA0V89NkuL0FCuQqFYaxq4Z1z.png)
У вівторок, 2 квітня, в Угринівському ліцеї на Волині відбувся патріотичний захід-реквієм, присвячений роковинам загибелі Руслана Кордончука, полеглого захисника України.
Про це повідомили у Городищенській громаді.
Щоб віддати шану Герою, у шкільному фойє зібралися рідні та знайомі Руслана, односельчани, а також представники влади, освітяни та працівники культури.
Година пам’яті розпочалася із виконання Гімну України. Хвилиною мовчання усі присутні вшанували пам’ять воїна-патріота, який був взірцем мужності, сили духу, честі та патріотизму.
Зворушливо звучали слова про рідного брата й чоловіка від сестри Діани та дружини Ольги.
Своє знайомство з Героєм пригадала і голова Городищенської громади Світлана Соколюк.
Також на заході лунали слова вдячності мамі Наталії – за хороше виховання сина, його подвиг і мужність.
![Роковини загибелі: на Волині вшанували пам’ять полеглого бійця Руслана Кордончука](https://vsn.ua/storage/image-icons/aTvBm8HhcU5ONlFKnHJW9ob7L7IRuqb1V8mlxEFz.jpg)
![Роковини загибелі: на Волині вшанували пам’ять полеглого бійця Руслана Кордончука](https://vsn.ua/storage/image-icons/hLNqntnXu0j7EaCRBtEYnfUQwEZzArKSa39h8ZY3.jpg)
![Роковини загибелі: на Волині вшанували пам’ять полеглого бійця Руслана Кордончука](https://vsn.ua/storage/image-icons/cIPjQNneyPvN8pPss16IA8VbQrnL4xxLXgyTnZHv.jpg)
![Роковини загибелі: на Волині вшанували пам’ять полеглого бійця Руслана Кордончука](https://vsn.ua/storage/image-icons/C2IHomTHhOl3yVDFnH1KcOOicRwdXWyeqv5OxXtL.jpg)
На завершення меморіального заходу прозвучав духовний гімн України «Боже, Великий, Єдиний, нам Україну храни». Присутні відвідали кладовище, де похований Руслан Кордончук, і поклали квіти до його могили.
Нагадаємо, Руслан Кордончук народився 23 січня 1989 року. Солдат військової служби по мобілізації із позивним «Тайсон», кулеметник, вірний військовій присязі, загинув 2 квітня 2023 року внаслідок важких поранень, отриманих під час наїзду МТ-ЛБ на міну, поблизу селища Дробишеве Краматорського району Донецької області при здійсненні заходів із забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України.
Редакція ВСН висловлює співчуття родині загиблого. Вічна шана і слава Герою!
![Роковини загибелі: на Волині вшанували пам’ять полеглого бійця Руслана Кордончука](https://vsn.ua/storage/image-icons/KHds8zeKNSRxcoxv6ZHiSvPU4SJYyL0LUlN75vGF.jpg)
![Роковини загибелі: на Волині вшанували пам’ять полеглого бійця Руслана Кордончука](https://vsn.ua/storage/image-icons/wnD1dBRc4vW2bWwTOFk8uMserA3RKxMZQiAqF8Nx.jpg)
![Роковини загибелі: на Волині вшанували пам’ять полеглого бійця Руслана Кордончука](https://vsn.ua/storage/image-icons/JiFk60vQUQhP0TqND2WvS9PdOJjqtyACQ982vZSf.jpg)
![Роковини загибелі: на Волині вшанували пам’ять полеглого бійця Руслана Кордончука](https://vsn.ua/storage/image-icons/vQVpjscVb1LT7zsQi9g8NRr4F1grJ8unOQVczvVc.jpg)