Росія готує масований ракетний удар по Україні: до чого готуватися

Росія готує масований ракетний удар по Україні: до чого готуватися

Постійні атаки дронів на Україну останнім часом відбуваються не просто так. Тож українцям варто бути готовими до ворожих атак.

Таку заяву зробив військовий оглядач Денис Попович

Всім відомо, що російська армія все частіше і частіше використовує ударні БпЛА в атаках на Україну. При цьому, атаки дронами стають масованими, а ракети запускаються рідше.

Все це, за словами Поповича, свідчить про те, що Росія накопичує ракетний потенціал, паралельно «кошмарить» цивільне населення дронами, як найдешевшим і наймасовішим засобом ураження, а також збирає дані про критичну інфраструктуру.

Військовий оглядач стверджує, що характер використання ворогом дронів, а точніше маршрути, за якими їх запускають, виявляють пошуки Росією слабких місць у роботі української ППО. Дрони окупанти запускають в ті зони, які виходять за межі роботи ППО і мобільних груп боротьби з БПЛА.

Незважаючи на те, що гадати про можливу дату масованого удару сенсу немає, варто розуміти, що вона відбудеться, як тільки вся необхідна інформація буде зібрана, а потрібний ракетний потенціал виготовлений. В середньому швидкість виготовлення ракет в Росії становить 2-5 різних екземплярів на добу.

Читайте також:

Можливо зацікавить