Росіяни здаються в полон, щоб вижити: полонені розказали, що воюють під дулами автоматів власних командирів

Росіяни здаються в полон, щоб вижити: полонені розказали, що воюють під дулами автоматів власних командирів

Росія відправляє власних військових на війну України під дулами автоматів. Військовослужбовцям, які буцімто не хочуть воювати, погрожують смертю. 

Про це розповіли самі російські військові, які потрапили в полон після контрнаступу Збройних Сил України на Харківщині. Наші воїни взяли окупантів у кільце й ті вирішили здатися.

Виявляється, що в Росію з війни в Україні можна повернутися у труні або з пораненням. Хоча відомо, що Росія не надто поспішає забирати тіла полеглих військових.

Як наголосили в Службі безпеки України, вирватися з війни в Україні російські військові можуть тільки через полон. У СБУ констатують, що зараз росіяни здаються ще більш охоче, ніж у перші тижні.

Військові з Росії, які потрапили в полон, розповіли, що їх привезли у Бєлгород, після чого буцімто обманули та відправили на війну. Дивно те, що в полоні до росіян прийшло прозріння.

Вони заявляють, що це «неправильна війна», в Україні немає нацистів, як про це твердить пропаганда, а російські військові артилерією вбивають цивільних, займаються мародерством та насильством.

За словами полонених, вони начебто звернулися до свого командування, коли зрозуміли абсурдність війни. Та командування не дозволило військовим піти з фронту. Більше того, солдатам пригрозили, що у випадку дезертирства по них будуть стрілять їхні ж товариші.

«Хотіли піти з частини своїм ходом. Розірвати договір, одним словом. На що командир нам відповів, що поїдемо лише «двохсотими» або «трьохсотими». Якщо ми спробуємо втекти, то все буде заміновано. І по нас стрілятимуть наші ж пости», – говорять окупанти в полоні.

 

Можливо зацікавить