Рятував пораненого побратима: на Донеччині загинув молодий боєць бригади «Магура»
![Олег Гільжинський, втрати, Львівщина](https://vsn.ua/storage/news/JyPy7vKWSz8fTjoB9OyE3TmrIGsJVPP8YtPpMFI8.png)
У війні з загарбниками Львівщина втратила ще одного Героя – дрогобичанина Олега Гільжинського.
Про це повідомила Дрогобицька міська рада.
Народився воїн 30 травня 1998 року. Проживав у Дрогобичі на вулиці Самбірській. Навчався у Дрогобицькому ліцеї №1, згодом у Київському політехнічному інституті імені Ігоря Сікорського на радіотехнічному факультеті.
Із перших днів повномасштабного вторгнення Олег покинув роботу інженером та став на захист України в лавах ТРО. Брав участь в боях за звільнення Київщини. Згодом приєднався до 47 ОМБр «Магура».
Під час виконання бойових завдань в найгарячіших точках, проявляв хоробрість, людяність та інженерний хист. Він боронив Україну до останнього подиху, не покидаючи без підтримки своїх побратимів, рятуючи як людей, так і тваринок – бо мав дуже чуйне та щире серце.
Загинув воїн 27 лютого при виконанні бойового завдання та евакуації пораненого побратима в районі населеного пункту Бердичі на Донеччині.
З рідних у загиблого Героя залишились мати, наречена Катерина, яка служила з Олегом в одній бригаді, бабуся, дідусь.
Вічна та світла пам'ять Герою!