Щемливі фото бійця «Азова» відправлять у парламенти Європи та світу

Щемливі фото бійця «Азова» відправлять у парламенти Європи та світу

Верховна Рада відправить фото з «Азовсталі», викладені бійцем Дмитром Козацьким, із виставками в усі парламенти Європи та світу, які на боці України.

Про це у Facebook написала віце-спікер українського парламенту Олена Кондратюк. 

«Коли кожна фотографія розповідає більше ніж вона здатна. Коли за кожним зафіксованим у просторі і часі моментом: ціла історія, людська доля, біль і хоробрість, жертовність і незламність та подвиг, подвиг в ім'я України і перемоги світла над темрявою, добра над злом», - пише Кондратюк. 

Вона назвала автора знімків «очима «Азовсталі». Саме репортажі і світлини Дмитра з Маріуполя та Азовсталі облетітили усі міжнародні медіа і сайти, розповідаючи світові правду про оборону заблокованого російськими окупантами міста та подвиги його героїчних українських захисників і захисниць

«До речі, поки я буду в полоні, залишу вам фото в найкращій якості, відправляйте їх на всі журналістські премії і фотоконкурси, якщо щось виграю, після виходу буде дуже приємно. Дякую всім за підтримку. До зустрічі», - написав «Орест».Дмитре, ми так і зробимо! Верховна Рада відправить ваші фото з виставкою в усі парламенти Європи та світу, які на стороні України», - йдеться у дописі.

Наприкінці політик подякувала усім захисникам і захисницям Маріуполя і «Азовсталі» за сталевий героїзм, який не має прикладів в історії.

«Ви врятували багато інших українських міст і селищ від звірств російських окупантів. Україна зобов'язана витягнути вас і повернути додому живими», - резюмувала Кондратюк.

Нагадаємо, 20 травня Дмитро Козацький («Орест») опублікував щемливі фото з «Азовсталі» перед тим, як покинути завод.

Можливо зацікавить