Селян волинської громади попереджають про обробку полів пестицидами
![Селян волинської громади попереджають про обробку полів пестицидами](https://vsn.ua/storage/news/J1Cha09yBHN0l2gEP0TburjbVL0aHSP5wE45Uzqq.png)
Товариство «П’ятидні» у період з 15 по 18 травня у вечірні та ранкові години планує проводити пестицидний обробіток посівів ріпаку неподалік сіл Вощатин та Ласків. Про це повідомляє Володимирська громада.
На період обробки власники пасік повинні вивезти пасіки в безпечне місце або ізолювати бджіл у вуликах на термін не більше ніж 12 годин.
На територію оброблених та суміжних ділянок виходити, проводити ручні роботи, випас худоби/птиці та сінокіс дозволяється не раніше 5 днів після закінчення обробки.