Серце не витримало і зупинилось: на Волині попрощалися із захисником Ігорем Остапчуком

Поховання військовий

У середу, 20 березня, на Волині провели в останню дорогу 56-річного сержанта Ігоря Остапчука.

Про це повідомляє Володимирся міська рада.

Його серце не витримало і зупинилось 18 березня на рівненському полігоні, де артилерист обіймав посаду інструктора навчального батальйону і займався підготовкою військовослужбовців до виконання бойових завдань.

Ігор Остапчук мав відповідний досвід, адже відслужив два роки в АТО ще на початку російсько-української війни, а з перших днів повномасштабного вторгнення російської федерації знову долучився до захисту батьківщини, ставши до лав Збройних Сил України. Брав участь у визвольних боях на Київщині та Харківщині, отримав важке поранення, а вже після одужання став інструктором полігону.

Багато років свого мирного життя Ігор Остапчук присвятив шахтарській справі, згодом працював на птахофабриці.

Чимало теплих і добрих слів про померлого захисника, про його небайдужість та патріотизм говорив настоятель Свято-Василівської церкви, у якій відбувався чин похорону воїна, отець Тарас Стефура.

«Ми в неоціненному боргу перед воїном та його родиною», – наголосив міський голова Ігор Пальонка і від імені усієї громади висловив слова співчуття мамі, дружині, сину, сестрі та усій згорьованій родині нашого захисника.

Від церкви і до рідного Заріччя проводжали Героя коридором шани мешканці громади. Поховали його на Шистівському кладовищі.

Серце не витримало і зупинилось: на Волині попрощалися із захисником Ігорем ОстапчукомСерце не витримало і зупинилось: на Волині попрощалися із захисником Ігорем ОстапчукомСерце не витримало і зупинилось: на Волині попрощалися із захисником Ігорем ОстапчукомСерце не витримало і зупинилось: на Волині попрощалися із захисником Ігорем ОстапчукомСерце не витримало і зупинилось: на Волині попрощалися із захисником Ігорем ОстапчукомСерце не витримало і зупинилось: на Волині попрощалися із захисником Ігорем ОстапчукомСерце не витримало і зупинилось: на Волині попрощалися із захисником Ігорем ОстапчукомСерце не витримало і зупинилось: на Волині попрощалися із захисником Ігорем ОстапчукомСерце не витримало і зупинилось: на Волині попрощалися із захисником Ігорем ОстапчукомСерце не витримало і зупинилось: на Волині попрощалися із захисником Ігорем ОстапчукомСерце не витримало і зупинилось: на Волині попрощалися із захисником Ігорем ОстапчукомСерце не витримало і зупинилось: на Волині попрощалися із захисником Ігорем ОстапчукомСерце не витримало і зупинилось: на Волині попрощалися із захисником Ігорем ОстапчукомСерце не витримало і зупинилось: на Волині попрощалися із захисником Ігорем ОстапчукомСерце не витримало і зупинилось: на Волині попрощалися із захисником Ігорем ОстапчукомСерце не витримало і зупинилось: на Волині попрощалися із захисником Ігорем ОстапчукомСерце не витримало і зупинилось: на Волині попрощалися із захисником Ігорем ОстапчукомСерце не витримало і зупинилось: на Волині попрощалися із захисником Ігорем Остапчуком

Можливо зацікавить