Серце не витримало і зупинилось: на Волині попрощалися із захисником Ігорем Остапчуком
![Поховання військовий](https://vsn.ua/storage/news/XbQtiJm81jG3IbFXP2ya1gdD0TXDVbGLCYcAQ4PT.png)
У середу, 20 березня, на Волині провели в останню дорогу 56-річного сержанта Ігоря Остапчука.
Про це повідомляє Володимирся міська рада.
Його серце не витримало і зупинилось 18 березня на рівненському полігоні, де артилерист обіймав посаду інструктора навчального батальйону і займався підготовкою військовослужбовців до виконання бойових завдань.
Ігор Остапчук мав відповідний досвід, адже відслужив два роки в АТО ще на початку російсько-української війни, а з перших днів повномасштабного вторгнення російської федерації знову долучився до захисту батьківщини, ставши до лав Збройних Сил України. Брав участь у визвольних боях на Київщині та Харківщині, отримав важке поранення, а вже після одужання став інструктором полігону.
Багато років свого мирного життя Ігор Остапчук присвятив шахтарській справі, згодом працював на птахофабриці.
Чимало теплих і добрих слів про померлого захисника, про його небайдужість та патріотизм говорив настоятель Свято-Василівської церкви, у якій відбувався чин похорону воїна, отець Тарас Стефура.
«Ми в неоціненному боргу перед воїном та його родиною», – наголосив міський голова Ігор Пальонка і від імені усієї громади висловив слова співчуття мамі, дружині, сину, сестрі та усій згорьованій родині нашого захисника.
Від церкви і до рідного Заріччя проводжали Героя коридором шани мешканці громади. Поховали його на Шистівському кладовищі.
![Серце не витримало і зупинилось: на Волині попрощалися із захисником Ігорем Остапчуком](https://vsn.ua/storage/image-icons/IOK5jEWZrxjvMzHh5i3QyC7roPlYnFHCNdrRnKjU.jpg)
![Серце не витримало і зупинилось: на Волині попрощалися із захисником Ігорем Остапчуком](https://vsn.ua/storage/image-icons/Um1ShJS7A48eCUORh0qXrwq4AXiuqMGpHBSd4bw8.jpg)
![Серце не витримало і зупинилось: на Волині попрощалися із захисником Ігорем Остапчуком](https://vsn.ua/storage/image-icons/0y8Q6FHMKVfWB0UOEOES8SjfUypst1cn5FW7BE9x.jpg)
![Серце не витримало і зупинилось: на Волині попрощалися із захисником Ігорем Остапчуком](https://vsn.ua/storage/image-icons/jbOm8SYnTgrRqjaMJuix1QRuRcRHQuOW6kVyGLlC.jpg)
![Серце не витримало і зупинилось: на Волині попрощалися із захисником Ігорем Остапчуком](https://vsn.ua/storage/image-icons/Sgv5mRdms90NvFhrThnIe3STm4bQeshhggVnMFBO.jpg)
![Серце не витримало і зупинилось: на Волині попрощалися із захисником Ігорем Остапчуком](https://vsn.ua/storage/image-icons/ct0GvG5wjrWi6LqTKiPLiqjeLG9pSmWWFoGhE0eS.jpg)
![Серце не витримало і зупинилось: на Волині попрощалися із захисником Ігорем Остапчуком](https://vsn.ua/storage/image-icons/7cVZkFsPbMWpd38dcDjBBMMEaz5OaK6qs5mLz3kw.jpg)
![Серце не витримало і зупинилось: на Волині попрощалися із захисником Ігорем Остапчуком](https://vsn.ua/storage/image-icons/xR8U4IyIwG5Rz757YYmniPw0JDVaJtkx8kVPe82T.jpg)
![Серце не витримало і зупинилось: на Волині попрощалися із захисником Ігорем Остапчуком](https://vsn.ua/storage/image-icons/B49TYbgtUM4SFBsq7EnDbvEeKYHo6twcOgyUkWVe.jpg)
![Серце не витримало і зупинилось: на Волині попрощалися із захисником Ігорем Остапчуком](https://vsn.ua/storage/image-icons/ov2RRN0aNij7olhQ6IgYioIxmllDYIN5qJOMIdjI.jpg)
![Серце не витримало і зупинилось: на Волині попрощалися із захисником Ігорем Остапчуком](https://vsn.ua/storage/image-icons/qXiGAVSRTK9CV4s3VmaMFur4Ng9qkVbdWEd2twkz.jpg)
![Серце не витримало і зупинилось: на Волині попрощалися із захисником Ігорем Остапчуком](https://vsn.ua/storage/image-icons/yZ52H5LQNCTNZNWwaE3NEQIustDs0WxgopBsQoB6.jpg)
![Серце не витримало і зупинилось: на Волині попрощалися із захисником Ігорем Остапчуком](https://vsn.ua/storage/image-icons/1lRHJZVfQxoXGHQzhQej30VOIhW7Akk6NjoqLHRH.jpg)
![Серце не витримало і зупинилось: на Волині попрощалися із захисником Ігорем Остапчуком](https://vsn.ua/storage/image-icons/K06FsyVwJBR6c0p0upZeoiAMxtpKeQPypZ4BEANV.jpg)
![Серце не витримало і зупинилось: на Волині попрощалися із захисником Ігорем Остапчуком](https://vsn.ua/storage/image-icons/1AVmTYQVISg0MX1IUhQFUXmzYvj8hx5N8HDG4ySG.jpg)
![Серце не витримало і зупинилось: на Волині попрощалися із захисником Ігорем Остапчуком](https://vsn.ua/storage/image-icons/Iu2ZH2HgPORzYOKzqoSolv91ki9RmxD68tsmpNS4.jpg)
![Серце не витримало і зупинилось: на Волині попрощалися із захисником Ігорем Остапчуком](https://vsn.ua/storage/image-icons/XF9UmcUBGpVf8sKfsZS7HishJ55v9YiXmy9s0EFm.jpg)
![Серце не витримало і зупинилось: на Волині попрощалися із захисником Ігорем Остапчуком](https://vsn.ua/storage/image-icons/MNq8QGEvTQqRgXBWNp1WeqKyxFT4ZSohsZDvze8O.jpg)