Сім'я бабусі з Волині, яку врятувала від голоду волонтерка хоче подати на неї в суд
Не так давно Волинь сколихнула новина про те, як волонтерка з Луцька Анастасія Рудик разом з патрульними допомогла бабусі, яка живе в полі поблизу села Кримне. Лучанка розповіла, що тоді баба Ганна не їла три дні, бо хтось вкрав її їжу і навіть двері від грубки.
Про це волонтерка розповіла «Таблоїду Волині».
У середу, 15 березня, Анастасія знову завітала до бабусі Ганни з харчами та подарунками. Проте згодом до будинку завітав племінник Ігор, який обіцяв подати на волонтерку в суд за наклеп та брехню і додав, що відвідує стареньку щодня. Настя стверджує, що бабуся його навіть не одразу впізнала.
До слова, понад рік тому цей чоловік, будучи за кордоном, телефонував до лучанки з проханням «оформити хату та опіку за бабою».
Важливо додати, що незадовго до поїздки Анастасія повідомляла, що у баби Ганни зникли телефони та радіо, які їй лишила волонтерка. Зі слів місцевих жителів, які навідувалися до бабусі, виявилося, що їх «позичали» родичі, які перед поїздкою лучанки повернули речі бабусі.
У той день до волонтерки в соцмережах написала обурена підписниця Світлана з погрозами та словами
«Якщо вона голодна, якось все життя жила без вас і не померла. Тільки ви почули, що можна за бабу косонути (отримати, – ред.) бабла, то ви помагаєте».
«Був і позитив у цьому шоковому дні. І я цим також хочу поділитися. Це наш захисник, він служить в ЗСУ, зараз поранений. Вони говорили по зв'язку, Ганна навіть співала для нього. Це був дуже класний момент», – розповідає Анастасія.
«На відео дуже добре видно, як жила Ганна до того, як ми про неї дізнались, тому людям, які здатні адекватно мислити і порівнювати, має бути все зрозуміло.
Питання грошей дуже чіпляє громаду, особливо родичів, але задумайтесь – чому? Для мене відповідь очевидна, кожна людина судить по собі, тому я впевнена, що і пані Світлана (яка знає краще), і всі інші, які бачать цифри, а не проблеми бабусі, саме так і робили б – "косили б бабло".
Коли я познайомилась з Ганною, я ще не мала благодійного фонду, і донати були значно менші, бо я не відразу здобула свою репутацію. Але я тоді бачила бабусю, якій вкрай потрібна була допомога. Це – все, що мене цікавило, а люди відчули мій запал, допомогти попри все і долучились, підтримали.
Пройшов час, Ганну я не покинула: їздимо, допомагаємо. Тепер – звинувачення: «Та що ви там їздите, раз в місяць і все ради грошей землі і хати». А ще вистачає казати бабі в той час, коли я не приїжджаю: «Настя вас покинула, бо має вже іншу бабу». Це не вкладається в голові! Для довідки, в мене під опікою понад три сотні стареньких.
Звинувачення із серії «А я бачив по інтернетові тобі блогерка 170 тисяч скинула» – це смішно, люди щодня скидають кошти на мій благодійний фонд, який зареєстрований офіційно, бо це – нормально, бо так працюють фонди і волонтери – на безповоротних пожертвах людей.
Може, комусь здається, що моя діяльність – це тільки бабця Ганна і всі гроші фонду – то для неї, засмучу вас – ні. Щобільше, вся допомога для Ганни купується переважно з власних коштів, оскільки подарунки для бабусі я не купую по перерахунку з фонду (зазвичай, це ж ринок, супермаркети).
Кошти фонду витрачаю на ЗСУ оскільки це питання, вважаю, зараз є пріоритетним для всіх Українців – Перемога! Наразі я працюю повністю на безоплатній основі і без оренди приміщення чи штабу, тобто усі до копійки кошти, які скидають люди, ідуть виключно на добрі справи. Стараюсь звітувати не лише перед податковою, а і перед людьми, аби вони бачили результат їх пожертв і ще більше мотивувались до хороших справ.
Читайте також:
- На благодійному ярмарку у волинському ліцеї зібрали понад 71 тисячу гривень для ЗСУ
- На Волині «волонтер»-аферист дурить людей