«Ситуація не дуже хороша»: ексфутболіст-зрадник з Луцька став головним тренером російського клубу і зробив красномовну заяву

У неділю, 6 серпня, колишній півзахисник збірної України з Луцька Анатолій Тимощук виконував обов'язки головного тренера «Зеніту»

Лучанин прокоментував поразку від московського «Динамо» (2:3) в етері Матч ТВ, пише Український футбол.

Тренер санкт-петербурзького Зеніту Анатолій Тимощук після поразки від Динамо (2:3) у третьому турі чемпіонату РФ заявив, що у команді стурбовані турнірним становищем.

«Засмучені грою, результатом, тому що перший тайм повністю не вийшов, у другому таймі ініціатива була повністю на нашому боці, майже нічого не дали створити супернику, єдиним моментом вони скористалися», - зазначив Тимощук.

Він відзначив, що такий невдалий початок сезону не властивий «Зеніту».

«Ситуація для нас не дуже хороша, ми відстаємо від групи лідерів на п'ять очок. Цей початок нам не властивий, розраховували на перемогу, але не змогли взяти навіть очко. «Мінус п'ять» напружує і нас, і футболістів, до них доноситимемо, що можливості грати спокійно у нас немає», – сказав ексфутболіст.

Головний тренер ФК «Зеніт» Сергій Семак був вилучений після фінального свистка матчу другого туру чемпіонату з Ростовом (1:1) за претензії до головного арбітра.

«Був у самому «пеклі»: на Волинь востаннє повернеться 24-річний Герой Владислав Богомаз

Можуть бути причетні до злочину: луцькі правоохоронці розшукують двох чоловіків