Скандал у Луцьку між перевізником та орендодавцем набирає обертів: 11 автобусів не виїхало на маршрут

Баталії, що виникли між одним із перевізників Луцька та орендодавцем, який надав територію для розміщення автобусів, набирають обертів. В області на декількох маршрутах транспорту поменшало.
З понеділка цього тижня на маршрут не виїхало 11 автобусів міського та приміського сполучення. Керівник підприємства перевізника стверджує, що причиною всьому є конфліктна ситуація з орендодавцем, - йдеться у сюжеті каналу Аверс.
«Ми приїхали знову на підприємство, де орендуємо. Хотіли забрати таки свій транспорт, не тільки свій, а транспорт і нашого механіка, який знаходиться там, також забрати наші інструменти, тому що ми не можемо на сьогоднішній день проводити повноцінний ремонт наших транспортів. Відповідно це і впливає на виїзд на маршрути громадського транспорту», - каже керівник перевізника Юрій Романюк.
Раніше Юрій Романюк вже коментував цей конфлікт, але він був не настільки критичним. Просто, каже, хотіли припинити всі договірні відносини:
«Подали документи за місяць вчасно, як прописано в договорі про розірвання з ними договору. Сьогодні нам повідомили, що нас не будуть не запускати не випускати з території після спілкування з керівником. Нам дозволили сьогодні лише виїжджати. Тобто на вечір після з'їзду з маршрутів наші автобуси і персонал не мають права повністю заїжджати на територію даного підприємства», - розповідав Юрій Романюк.
Так було наприкінці минулого тижня.
«В нас стався ще більший інцидент - вдарили нашого механіка, який хотів просто-напросто автобус вивести на заміну іншого, який поламався в місті. Він доїхав до шлагбаума, зупинився, попросив охоронця, щоб той йому відкрив шлагбаум, пояснив ситуацію, що потрібно на заміну.Охоронець не відкрив шлагбаум, з'явився власник, який наніс удар нашому механіку. Це є все зафіксовано», - зазначив керівник перевізника.
«Наскільки я знаю, вже порушена справа. От така ситуація в нас була в п'ятницю і нам категорично сказали, що вже не впускати не випускатитут не будуть», - додав Юрій Романюк.
Крім автобусів та інвентаря перевізників, свої приватні автівки не можуть також забрати водії. Адвокат перевізника дослідив всі чотири договори і стверджує, що підстав для, так би мовити, захоплення транспорту не було.
«Суборендар, який передав приміщення, повідомив підприємство про те, що він припиняє допуск працівників і забороняє будь-який вхід на територію. Аргументував це тим, що начебто відсутня оплата за суборендними платежами. Що, насправді, не відповідає дійсності», - пояснив адвокат Василь Самолюк.
Все майно перевізника стало заручником конфлікту. Вартість його чимала.
«Там знаходиться більше 30 автобусів, які ви розумієте, якщо ще в суботу-неділю ми змогли перекрити, тому що там працює графік вихідного дня, то на сьогодні на звичайний робочий день, в нас не було вже можливості повністю забезпечити громадський транспорт нашими автобусами. Власник даного підприємства, самовільно всівшись за кермо нашого автобуса, причепили, я так розумію, до їхнього автомобіля і вони його не тільки вигнали за за територію, але і були здуті колеса. Чесно кажучи ми з п'ятниці взагалі не розуміємо дій конкретних осіб», - каже Юрій Романюк.
Інша сторона конфлікту, а саме власник підприємства, який, за словами перевізника, утримує автобуси, в телефонній розмові обіцяв прокоментувати своє бачення непорозуміння, але згодом. Поліцейські також намагались збагнути що до чого. Приїжджали за викликом не одинраз.
«Після побиття нашого механіка була викликана поліція, вони це зафіксували, була викликана швидка допомога, тому що в людини піднявся дуже тиск. Ми два дні підряд визивали поліцію, яка фіксувала, що ми не забираємо. Вона брала пояснення не тільки в мене, а й в іншої сторони от і вони просто зафіксували», - каже керівник перевізника.
Перевізники вирішили діяти рішуче і негайно.
«Звернулись з відповідними заявами про вчинення злочину в Бюро економічної безпеки тому, що тут наявні ознаки складу злочину, передбаченого ст. 206 Кримінального кодексу, тобто - перешкоджання господарській діяльності. І готуємо позов до суду. Інших механізмів, якихось правових, в нас немає. А займатися якимись протиправними діями, по великому рахунку, бажання немає», - наголосив адвокат Василь Самолюк.
Однак суди, на жаль, тривають місяцями, а перевезень пасажири потребують сьогодні. Збитки перевізник має щоденно.
Читайте також:
- Колишня вчителька хоче «5-ку»: квартирний скандал на Волині
- У громаді на Волині - скандал: двоє сусідів не можуть поділити земельну ділянку
- У Луцьку скандал: в ОСББ на Конякіна забрали єдину можливість припаркувати авто мешканців