Спорт та кохання: веслувальник з Волині виборов «бронзу» на чемпіонаті Європи та освідчився коханій. ВІДЕО

Станіслав Самолюк з Ковеля освідчився коханій під час церемонії нагородження призерів чемпіонату Європи з пара веслування академічного.

Обраниця ковельчанина Станіслава – Дарія Котик, вона сказала «Так». У мережі ширяться зворушливі кадри освідчення, - пише ІА Волинські новини.

Чемпіонат Європи з пара веслування серед осіб з ураженнями опорно-рухового апарату відбувається у м. Сегед, Угорщина, з 25 по 28 квітня.

У сьогоднішньому запливі Станіслав Самолюк у парі з Дарією Котик посіли третє місце на п’єдесталі. Друге місце зайняли представники Великої Британії, а переможцями чемпіонату Європи стали учасники з Франції.

Окрім того, у змаганнях також беруть участь волиняни Анна Айсанова та Іван Купрійчук. Вже завтра о 15:06 за київським за перемогу у чемпіонаті буде змагатися Анна Айсанова.