Спортсмени з Луцька отримали сертифікати за успішні виступи на чемпіонатах Європи та світу

Спортсмени з Луцька отримали сертифікати за успішні виступи на чемпіонатах Європи та світу

У Луцьку відзначили спортсменів, які здобули призові місця на чемпіонатах Європи та світу, гідно представляючи Луцьку міську територіальну громаду та Україну на міжнародній арені. Секретар Луцької міської ради Катерина Шкльода вручила грошові сертифікати чотирьом спортсменам за високі досягнення у самбо, жимі лежачи, бодібілдингу та панкратіоні. 

Під час зустрічі Катерина Шкльода вручила грошові сертифікати спортсменам за вагомі досягнення на чемпіонатах Європи та світу, інформують на сайті міської ради.

Спортсмени з Луцька отримали сертифікати за успішні виступи на чемпіонатах Європи та світуСпортсмени з Луцька отримали сертифікати за успішні виступи на чемпіонатах Європи та світу

Сертифікати отримали:

Євген Макаров (тренер Аліна Бондарєва, СК «Борець») — бронзовий призер Чемпіонату Європи з бойового самбо серед дорослих у ваговій категорії до 98 кг, який відбувався 16–17 травня у Тбілісі (Грузія);

Оксана Мотрунчик (тренер Олег Хом’як, СК «Інтер Атлетика») — срібна призерка чемпіонату світу з жиму лежачи у ваговій категорії до 47 кг, що проходив 23–31 травня у Варшаві (Республіка Польща);

Наталія Сачко — дворазова чемпіонка Європи з бодібілдингу серед майстрів. Змагання відбулися 30 квітня – 4 травня у Санта-Сусанні (Іспанія);

Давид Зінчук (тренери Андрій Зінчук та Андрій Місюк, академія змішаних єдиноборств «Воїн») — чемпіон Європи U-15 з панкратіону у ваговій категорії до 57 кг. Чемпіонат проходив 27 травня – 1 червня у Єревані (Вірменія).

Спортсмени з Луцька отримали сертифікати за успішні виступи на чемпіонатах Європи та світуСпортсмени з Луцька отримали сертифікати за успішні виступи на чемпіонатах Європи та світуСпортсмени з Луцька отримали сертифікати за успішні виступи на чемпіонатах Європи та світуСпортсмени з Луцька отримали сертифікати за успішні виступи на чемпіонатах Європи та світу

Під час зустрічі Катерина Шкльода наголосила, що особливо цінними є спортивні здобутки українців у час повномасштабної війни, коли кожна перемога на міжнародній арені є свідченням сили духу, наполегливості та незламності українського народу.

Секретар міської ради подякувала спортсменам та їхнім наставникам за самовіддану працю, цілеспрямованість і вагомий внесок у розвиток спорту, побажавши їм нових перемог, міцного здоров’я та успішного підкорення нових спортивних вершин.

Читайте також:

Можливо зацікавить

Мільйонні збитки через овочі: на Волині підозрюють майора у переплаті за продукти

Мільйонні збитки через овочі: на Волині підозрюють майора у переплаті за продукти для військових

Як пройшла перша літня сесія Луцької міської ради у 2026 році. Фоторепортаж
фото

Як пройшла перша літня сесія Луцької міської ради у 2026 році. Фоторепортаж

У Луцьку боротимуться з самовільним «бронюванням» паркомісць в центрі міста

У Луцьку боротимуться з самовільним «бронюванням» паркомісць в центрі міста

На Волині викрили аферу на 2,7 млн грн під час ліквідації шахти: підозрюють трьох посадовців

На Волині викрили аферу на 2,7 млн грн під час ліквідації шахти: підозрюють трьох посадовців

Понад 20 місяців вважався зниклим безвісти: на Волині попрощалась із захисником Олександром Шевченком

Понад 20 місяців вважався зниклим безвісти: на Волині попрощались із захисником Олександром Шевченком

У Луцьку закликали будувати відносини з Польщею на взаємній повазі

У Луцьку закликали будувати відносини з Польщею на взаємній повазі

Новий старт після втрати дому: як переселенка з Харкова побудувала кар'єру у Ковелі

Новий старт після втрати дому: як переселенка з Харкова побудувала кар'єру у Ковелі

У бою на Дніпропетровщині загинув 33-річний захисник з Волині Тарас Тимчишин

У бою на Дніпропетровщині загинув 33-річний захисник з Волині Тарас Тимчишин

На Волині - ДТП за участю мотоцикліста: 25-річного чоловіка госпіталізували

На Волині - ДТП за участю мотоцикліста: 25-річного чоловіка госпіталізували