У Луцьку чоловіка засудили до 5 років ув’язнення за крадіжку телефону
Луцький міськрайонний суд визнав винним раніше судимого жителя Луцька у крадіжці, вчиненій в умовах воєнного стану. Чоловіка засудили на понад 5 років ув'язнення.
Про це йдеться у вироку суду від 17 червня.
Суд встановив, що обвинувачений раніше вже був засуджений Луцьким міськрайонним судом 14 січня 2025 року за попереднім вироком і мав іспитовий строк. Попри це, у жовтні 2025 року він знову вчинив кримінальне правопорушення — перебуваючи у квартирі в Луцьку, викрав мобільний телефон OPPO A3 вартістю 3 790 грн, який лежав на дивані.
Його дії кваліфіковано за ч. 4 ст. 185 КК України — крадіжка, вчинена в умовах воєнного стану.
У суді чоловік визнав провину частково, заперечуючи лише оцінку вартості телефону. Водночас сліди його пальців були виявлені на місці події, а також підтверджено звернення до ломбарду та інші докази.
Потерпіла підтвердила обставини справи та не наполягала на конкретному покаранні. Суд врахував попередню судимість, щире каяття та відсутність обтяжуючих обставин.
З урахуванням попереднього вироку суд призначив 5 років позбавлення волі та остаточно визначив покарання в вигляді 5 років 6 місяців ув’язнення.
Читайте також:
- Сарана в Україні: чи дійде шкідник до Волині
- Спека вигнала змій ближче до людей: що варто знати жителям Волині
- На Волині зросла кількість мільйонерів