Підприємець із Луцька отримав вирок за діяльність у Криму на користь РФ

Підприємець із Луцька отримав вирок за діяльність у Криму на користь РФ

Луцький міськрайонний суд визнав винним чоловіка, який після 2014 року здійснював підприємницьку діяльність на тимчасово окупованій території Криму та взаємодіяв із російськими реєстраційними та податковими органами.

Про це йдеться у вироку суду від 11 червня.

Суд встановив, що уродженець Чернігівщини, який мав реєстрацію ВПО та проживав у Луцьку, у 2019 році зареєструвався як індивідуальний підприємець за законодавством РФ у Севастополі. Підприємець займався технічним обслуговуванням та ремонтом автомобілів, а також постачанням автозапчастин. Він співпрацював із компаніями, зареєстрованими на території окупованого Криму, та вів господарську діяльність через російські податкові органи.

Його дії кваліфіковано за ч. 4 ст. 111-1 КК України — провадження господарської діяльності у взаємодії з державою-агресором.

У суді обвинувачений повністю визнав провину та уклав угоду з прокурором. Сторони погодили покарання з урахуванням того, що чоловік раніше не судимий, має позитивні характеристики та частково допомагав ЗСУ.

Суд затвердив угоду та призначив 5 років позбавлення волі з позбавленням права обіймати посади в органах влади строком на 12 років. Водночас його звільнили від відбування основного покарання з випробуванням на 2 роки.

Читайте також:

Можливо зацікавить