Суцільна ковзанка: хто має посипати піском слизькі тротуари у Луцьку

Суцільна ковзанка: хто має посипати піском слизькі тротуари у Луцьку

На «гарячу лінію» у Луцьку за три дні, 19, 20, та 22 січня надійшло 53 звернень від громадян щодо слизьких тротуарів.

Про це Суспільному розповіла директорка департаменту Центру надання адміністративних послуг Лариса Карп’як.

Що про стан тротуарів кажуть лучани

Тротуари посипані не скрізь, розповіли жителі Луцька, з якими поспілкувалося Суспільне.

«Нічого не посипано. Як іду — ледве візочок везу. Вийшла з зупинки, видно, що все блищить, йти неможливо. Ще на дорозі десь, як ідеш по обочині — то ще більш-менш, а як тільки в двори, то все, — говорить лучанка Вікторія.

На непосипані тротуари скаржаться жителі різних мікрорайонів Луцька.

«В дворах в нас на Конякіна посипано. Подивіться, що робиться – хоч би де, до магазина як хто має перейти? Катастрофа.... Пісок, якось рятувати людей треба», — каже жителька обласного центру Неля.

Хто має посипати тротуари

Посипати тротуари піском та протиожеледними сумішами на прибудинкових територіях мають ОСББ або компанії-управителі, розповів керівник департаменту житлово-комунального господарства Луцька Микола Осіюк.

Зі слів чиновника, тротуари та дороги, за які відповідає департамент, посипані і там зауважень до комунальників у нього немає.

«Звичайно, були скарги від мешканців на міжбудинкові проходи, заїзди до будинків, прибудинкові території в багатьох місцях – це відноситься до компетенції утримання прибудинкових територій», — зазначив Осіюк.

Зі слів керівника департаменту, комунальники направлять інформацію про не посипані міжбудинкові території на адресу муніципальної варти міста, яка стежить за дотриманням правил благоустрою.

Читайте також:

Можливо зацікавить