Тільки повернувся з відпустки на фронт і загинув: на Волині попрощалися із Героєм Андрієм Шпилюком

поховання військового

У середу, 3 квітня, на Волині провели в останню путь 31-річного захисника України, життя якого обірвала страшна війна з російськими окупантами, Андрія Шпилюка

Про це повідомив міський голова Ковеля Ігор Чайка.

Андрій народився, виріс та жив у Ковелі. Навчався в ліцеях №3 та 8, у Ковелі отримав професію зварювальника. Вищу освіту здобував у Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна» за спеціальністю «інженер комп’ютерних технологій». Працював на заводі «Сільмаш», КП «Ковельводоканал», підприємстві «Верес».

«Енергійний, добрий, щирий, мій найперший помічник на городі, беручкий до роботи», - так розповіла про свого внука бабуся Андрія, Надія Ілярівна, яка змалечку доглядала та виховувала його.

Стати на захист Батьківщини Андрій вирішив добровільно, не очікуючи повістки: у грудні 2022 року уклав контакт із ЗСУ та розпочав службу солдатом розвідувального взводу.

Про воєнні будні Андрій старався не розповідати, аби не хвилювати маму і бабусю. Надсилав фото приємних дрібничок та котів, яких дуже любив. Пухнастики приносили йому розраду під час важкої служби, жили разом з бійцем на позиціях. У березні Андрій приїздив у відпустку, мав можливість побути з родиною та коханою дівчиною.

Повернувся на фронт боєць 27 березня, а 30-го сталося непоправне: позиції поблизу села Степове Запорізької області, на яких перебував Андрій із побратимами, атакував ворожий дрон-камікадзе. Внаслідок удару російського дрона Андрій загинув.

Тільки повернувся з відпустки на фронт і загинув: на Волині попрощалися із Героєм Андрієм ШпилюкомТільки повернувся з відпустки на фронт і загинув: на Волині попрощалися із Героєм Андрієм ШпилюкомТільки повернувся з відпустки на фронт і загинув: на Волині попрощалися із Героєм Андрієм ШпилюкомТільки повернувся з відпустки на фронт і загинув: на Волині попрощалися із Героєм Андрієм ШпилюкомТільки повернувся з відпустки на фронт і загинув: на Волині попрощалися із Героєм Андрієм ШпилюкомТільки повернувся з відпустки на фронт і загинув: на Волині попрощалися із Героєм Андрієм ШпилюкомТільки повернувся з відпустки на фронт і загинув: на Волині попрощалися із Героєм Андрієм ШпилюкомТільки повернувся з відпустки на фронт і загинув: на Волині попрощалися із Героєм Андрієм ШпилюкомТільки повернувся з відпустки на фронт і загинув: на Волині попрощалися із Героєм Андрієм Шпилюком

Редакція ВСН висловлює співчуття родині захисника. Вічна шана і слава Герою! 

Можливо зацікавить

Графік відключення світла Волинська область

На Волині застосують графіки вимкнення світла

Герой України

Учитель, тренер, офіцер: захиснику з волинської бригади просять посмертно присвоїти державну нагороду

Герою з Луцька навіки 30 років
історії війни

Мобілізували у березні, а у червні командир повідомив батькам страшну звістку: спогади про молодого Героя з Луцька

Мобілізація інвалідність

Чи можлива мобілізація людей з інвалідністю після змін у законі

війна Монатік

«Душа в п'яти впала»: відомий артист з Луцька Monatik розповів, як його сини ледь не потрапили під ракетний обстріл

дзюдо війна

10 місяців вважали зниклим безвісти: титулований дзюдоїст з Луцька загинув у бою на Донбасі

Святковий стіл рецепти

Королівський бенкет: рецепти автентичних волинських страв

Електронні повістк

Посилення мобілізації: чи впровадять електронні повістки

Тимощук

Зрадник з Луцька Тимощук, відповідаючи на закиди, заявив, що представляє Росію