Тільки повернувся з відпустки на фронт і загинув: на Волині попрощалися із Героєм Андрієм Шпилюком
![поховання військового](https://vsn.ua/storage/news/1qShhE6KlOAfPyhXl9RlYaFWs6BXkngQRK4yLPxx.png)
У середу, 3 квітня, на Волині провели в останню путь 31-річного захисника України, життя якого обірвала страшна війна з російськими окупантами, Андрія Шпилюка
Про це повідомив міський голова Ковеля Ігор Чайка.
Андрій народився, виріс та жив у Ковелі. Навчався в ліцеях №3 та 8, у Ковелі отримав професію зварювальника. Вищу освіту здобував у Луцькому інституті розвитку людини Університету «Україна» за спеціальністю «інженер комп’ютерних технологій». Працював на заводі «Сільмаш», КП «Ковельводоканал», підприємстві «Верес».
«Енергійний, добрий, щирий, мій найперший помічник на городі, беручкий до роботи», - так розповіла про свого внука бабуся Андрія, Надія Ілярівна, яка змалечку доглядала та виховувала його.
Стати на захист Батьківщини Андрій вирішив добровільно, не очікуючи повістки: у грудні 2022 року уклав контакт із ЗСУ та розпочав службу солдатом розвідувального взводу.
Про воєнні будні Андрій старався не розповідати, аби не хвилювати маму і бабусю. Надсилав фото приємних дрібничок та котів, яких дуже любив. Пухнастики приносили йому розраду під час важкої служби, жили разом з бійцем на позиціях. У березні Андрій приїздив у відпустку, мав можливість побути з родиною та коханою дівчиною.
Повернувся на фронт боєць 27 березня, а 30-го сталося непоправне: позиції поблизу села Степове Запорізької області, на яких перебував Андрій із побратимами, атакував ворожий дрон-камікадзе. Внаслідок удару російського дрона Андрій загинув.
![Тільки повернувся з відпустки на фронт і загинув: на Волині попрощалися із Героєм Андрієм Шпилюком](https://vsn.ua/storage/image-icons/ZtCgP8hFsns3QOsLcsHLqVQyCly6DheiFpZ6CA06.jpg)
![Тільки повернувся з відпустки на фронт і загинув: на Волині попрощалися із Героєм Андрієм Шпилюком](https://vsn.ua/storage/image-icons/pyA5nC01yN0g7p1OJAZhnFnqDZGfgriv8lI9e5Go.jpg)
![Тільки повернувся з відпустки на фронт і загинув: на Волині попрощалися із Героєм Андрієм Шпилюком](https://vsn.ua/storage/image-icons/bqIHJcTnWteUWV0ME6j4vwsMvls2WnXoQ0iV2OEJ.jpg)
![Тільки повернувся з відпустки на фронт і загинув: на Волині попрощалися із Героєм Андрієм Шпилюком](https://vsn.ua/storage/image-icons/M2RbC2nevFZuIsx1xZaI3WwBnfkMUKRhyGKAJJiU.jpg)
![Тільки повернувся з відпустки на фронт і загинув: на Волині попрощалися із Героєм Андрієм Шпилюком](https://vsn.ua/storage/image-icons/oevgRdtOG5E10Z7b33B2yrxvZxfxuLYuLh1gbSZY.jpg)
![Тільки повернувся з відпустки на фронт і загинув: на Волині попрощалися із Героєм Андрієм Шпилюком](https://vsn.ua/storage/image-icons/sHaptDo9FXISjCFyKhTFTplcB6GeZjxQSuOGxg4J.jpg)
![Тільки повернувся з відпустки на фронт і загинув: на Волині попрощалися із Героєм Андрієм Шпилюком](https://vsn.ua/storage/image-icons/yO3NnBwtp5bUCl8vWUynNwtd7ndDfE20yT4pQ00a.jpg)
![Тільки повернувся з відпустки на фронт і загинув: на Волині попрощалися із Героєм Андрієм Шпилюком](https://vsn.ua/storage/image-icons/zHSsX0BrIPbiXzhKrHE7NRFen8YOtWVurM31BLEU.jpg)
![Тільки повернувся з відпустки на фронт і загинув: на Волині попрощалися із Героєм Андрієм Шпилюком](https://vsn.ua/storage/image-icons/Qh4YO6w5UyeTLMLY5AXUsOkYe5zk5zBK3bYvL2AK.jpg)
Редакція ВСН висловлює співчуття родині захисника. Вічна шана і слава Герою!