Тішаться внуками і правнуками: дві довгожительки з одного села на Волині відзначили дні народження
![Тішаться внуками і правнуками: дві довгожительки з одного села на Волині відзначили дні народження](https://vsn.ua/storage/news/N2xIkogt3DW73E9um32r2msh1rpu7pqkGey2F1H5.png)
Останній місяць літа розпочався привітаннями із днем народження довгожительок зі Скулина Колодяжненської громади: 2 серпня свій 91-ий день народження відзначала Надія Андріївна Федорук, а 7 серпня – Ганна Маркіянівна Лисюк святкувала 92-річчя.
Про це повідомили у Колодяжненській громаді.
Життя Надії Федорук не було легким: тяжко працювала у колгоспі, рано овдовіла, поставила на ноги 4-ох дітей. Має внуків і правнуків, поряд рідні, які підтримують жінку.
Ганна Лисюк свого часу працювала у лісництві як і її чоловік, який вже, на жаль, відійшов у засвіти. Народили й виховали троє дітей, а нині Ганна Маркіянівна тішиться внуками і правнуками.
![Тішаться внуками і правнуками: дві довгожительки з одного села на Волині відзначили дні народження](https://vsn.ua/storage/image-icons/pxVXmpS17idM9cATZUwk3gCFMnHyOJn4bXY8vtJI.jpg)
![Тішаться внуками і правнуками: дві довгожительки з одного села на Волині відзначили дні народження](https://vsn.ua/storage/image-icons/3mkG69ibO6c6ujdtAaLi2KTMuE25sq2tdSttjFHn.jpg)
Читайте також:
- Виховала двох дітей, має 4 онуків, 3 правнуків: бабуся з Волині відзначила 90-річчя
- У 90 років й вареників зліпить, й мудрістю по догляду за городом поділиться: довгожителька з Волині відзначає ювілей
- Має чотирьох дітей, вісім онуків, 17 правнуків і шість праправнуків: бабуся з Волині відзначила 100-річчя