«Треба - робили кікімори, треба - били горіхи»: як у Луцьку мешканці геріатричного пансіонату допомагають ЗСУ
![«Треба - робили кікімори, треба - били горіхи»: як у Луцьку мешканці геріатричного пансіонату допомагають ЗСУ](https://vsn.ua/storage/news/f6KfnMyQL5KKAAHQCUQf5K64bBftHNMVrLX8wt5r.png)
Мешканці Луцького геріатричного пансіонату допомагають ЗСУ. Вони виготовляють окопні свічки, б’ють горіхи для сухпайків та плетуть кікімори.
Про це Суспільному розповіла психологиня пансіонату Лариса Кусик.
З її слів, нині волонтерить вся країна і мешканці Луцького геріатричного пансіонату теж вирішили долучитись до допомоги військовим.
«Під час цієї роботи, коли руки працюють я намагаюся мотивувати людей, заспокоїти, ми обговорюємо всі питання пов’язані з війною», – розповідає Лариса Кусик.
![«Треба - робили кікімори, треба - били горіхи»: як у Луцьку мешканці геріатричного пансіонату допомагають ЗСУ](https://vsn.ua/storage/image-icons/o71ryvCPFnppdRMVRQL1OIgwJ975Yc9QkWoj8Juz.png)
Зі слів керівниці закладу Алли Гнатюк, у Луцькому геріатричному пансіонаті проживають 184 людини, з них 50 – переселенці.
Зоя Богачова у закладі живе майже місяць. 73-річна жінка приїхала з Курахового Донецької області. Пенсіонерка разом з іншими мешканцями пансіонату допомагає українським військовим. Каже, що ця робота відволікає і заспокоює.
Чоловік додає, що воїни мають відчувати, що їх підтримують в тилу.«Треба кікімори – допомагали робити з ниток, горіхи треба бити на сухпайки – били, нині робимо окопні свічки», – ділиться житель пансіонату Віталій Сасюк.