Третя нагорода за вечір: Україна завоювала медаль Олімпійських ігор-2024 в метанні молота

У неділю, 4 серпня, український легкоатлет Михайло Кохан завоював «бронзу» у метанні молота на Олімпійських іграх-2024 в Парижі.

У фіналі 23-річний українець показав результат 79,39 метра. Це перша олімпійська нагорода в кар'єрі Михайла, пише ТСН.

«Золото» в метанні молота виграв Ітан Кацберг з Канади (84,12 метра), а срібним призером став угорець Бенце Галаш (79,97 метра).

Додамо, що у кваліфікації Кохан у своїй другій спробі показав результат 77,42 метра, виконавши необхідний норматив для проходження до фіналу.

Олімпіада в Парижі є другою в кар'єрі Кохана. На Іграх-2020 у Токіо він зупинився за крок від п'єдесталу, посівши четверте місце з результатом 80,39 метра.

Тепер Україна має шість медалей на ОІ-2024: дві золоті, одну срібну та три бронзові.

Зазначимо, що три з шести нагород Україна виграла 4 серпня, усі – в легкій атлетиці. Крім «бронзи» Кохана в метанні молота, «синьо-жовті» вибороли дві медалі у стрибках у висоту: Ярослава Магучіх завоювала «золото», а Ірина Геращенко стала бронзовою призеркою.

Раніше Ольга Харлан завоювала «бронзу» в особистій шаблі, а також разом з Оленою Кравацькою, Аліною Комащук і Юлію Бакастовою здобула «золото» в команді. Крім того, Сергій Куліш виборов «срібло» у стрільбі з гвинтівки з трьох положень на дистанції 50 метрів.

Ще одну нагроду, щонайменше срібну, Україні гарантував Олександр Хижняк, який вийшов до фіналу боксерського турніру у ваговій категорії до 80 кг.

Україну на ХХХIII літній Олімпіаді представляють 140 атлетів, які виступають у 23 видах спорту. Ігри в Парижі триватимуть до 11 серпня.

«Щодо підготовки команди я впевнений на всі 100%»: гендиректор луцького клубу про участь в Екстралізі

Олімпійські ігри-2024

Олімпійські ігри-2024: українські спортсмени у Парижі здобули «золото» та «бронзу»

Покращити результат не вдалося: волинянка виступила на Олімпійських іграх-2024

«Позаду важко бігти»: волинський спортсмен прокоментував 14 місце збірної України на Олімпіаді

Українські фехтувальниці здобули перше «золото» Олімпіади у Парижі

«Це такий тягар»: веслувальниця з Волині пояснила, чому не вдалося фінішувати у топ-3 на Олімпіаді

«Повний фокус на перемогу. Ага», - коментатор з Волині прокоментував виступ українських веслувальниць у фіналі Олімпіади