Троє загиблих одразу: страшна звістка прийшла у Володимир-Волинську громаду

Троє загиблих одразу: страшна звістка прийшла у Володимир-Волинську громаду

У Володимир-Волинську громаду 1 червня надійшли сумні звістки про загибель наших захисників. Стало відомо про загибель володимирчан Сергія Протасова та Андрія Лавренюка, а також уродженця Дніпропетровщини Вадима Іванова.

Про це повідомив голова Володимир-Волинської територіальної громади Ігор Пальонка у Фейсбуці. 

Старший солдат Сергій Протасов, який служив у ЗСУ за мобілізацією, на жаль, помер на полігоні від важкого захворювання. У 46-річного чоловіка у Володимирі залишилась сестра.

38-річний військовослужбовець Андрій Лавренюк – колишній вчитель математики Галинівської школи, у 2014 році був мобілізований до війська, а з початку повномасштабної війни у лютому знову став на захист нашої держави. У Андрія Лавренюка залишилась дружина та двоє неповнолітніх дітей.

Головний сержант взводу управління протиповітряної оборони Вадим Іванов також був призваний до війська за мобілізацією. Після початку вторгнення росії в Україну переїхав з рідного Дніпра на Волинь у село Дігтів, проте уже 2 березня вирушив до військкомату. У 39-річного чоловіка не лишилось рідних, батько мешкає закордоном, тож прощатимуться із Вадимом Івановим у селі Дігтів, яке стало його останнім домом.

«Висловлюю щире співчуття рідним та близьким загиблих. Вічна пам’ять та слава Героям! Про день і час прощання із військовослужбовцями повідомимо згодом», – написав Пальонка.

Редакція ВСН висловлює співчуття родинам загиблих. Вічна шана і слава Героям!   

 

Можливо зацікавить