«Це буде важка і складна історія»: у третій штурмовій бригаді спрогнозували ситуацію на фронті

Максим Жорін спрогнозував ситуацію на фронті

Заступник командира третьої окремої штурмової бригади Максим Жорін попередив, що майбутні бойові дії будуть складними, і нація повинна бути готова до можливих ситуативних відступів.

Про це він розповів у коментарі NV.

За словами Жоріна, наразі немає жодного чарівного способу кардинально змінити ситуацію на фронті.

«Панацея полягає в тому, що ми повинні мобілізуватися всі, і готуватися, що це буде важка і складна історія, в якій нам доведеться зібратися, щоб перемогти», - попередив він.

Жорін погоджується з тим, що наявність бойової авіації допомогла б частково стримати Росію і не дозволяти їй контролювати повітряний простір. Це б зробило захист Авдіївки трохи легшим, але в цілому не змінило б ситуацію.

«Питання було б виключно в проміжку часу, який би ми за рахунок цього виграли», - пояснив військовий.

Для зміни ситуації на користь України необхідне не лише контроль над небом, але і артилерія, військовий персонал, бронетехніка - наразі цього не вистачає для виконання бойових завдань. Він наголошує на тому, що зараз потрібні додаткові резерви у вигляді військовослужбовців.

«Маючи людей, але не маючи території, ми можемо звільнити ті території. Маючи території, і не маючи людей, ми не зможемо захистити цю територію», - вказує Жорін.

Військовий зазначив, що після подій в Авдіївці можливі нові складні рішення, проте Збройні Сили України зараз активно працюють над тим, щоб нейтралізувати якомога більше російських військових.

«Ми повинні бути готові до таких не дуже приємних рішень, як з Авдіївкою», - сказав він.

Читайте також:

Можливо зацікавить