Відомий артист з Луцька Monatik згадав, як його зупинили представники ТЦК

ТЦК Монатік

Близько двох тижнів тому у мережі завірусилося відео, як представники ТЦК у центрі Києва зупинили популярного артиста з Луцька Monatik. Співак тоді одразу прокоментував вірусний ролик, а тепер розкрив подробиці ситуації.

У коментарі «Наше радіо» музикант розповів, що того дня йшов на репетицію і на Хрещатику до нього підійшли представники територіального центру комплектування. За словами співака, вони ввічливо попросили на перевірку військовий квиток, а коли впізнали відомого артиста – попросили про спільне фото, пише the line.

«Мене насправді часто зупиняють. Вони впізнали вже потім мене, і ми навіть пофоткалися, - згадав Monatik. - Вони спочатку перевірили документи. Все нормально».

Артист розповів, що дорогою з репетиції отримав стільки повідомлень, скільки не отримував навіть у день народження.

«Я спочатку не міг зрозуміти, що сталося, а потім дивлюся, а в телеграмі вже розлітається... Там навіть не видно, що це я. Хтось здалеку зняв, закинув у цей «Батальйон Монако» і люди такі: «О, Монатіка зупинили ТЦК! Сенсація! Новина дня!» Ну серйозно, нас кожного зупиняють щодня, це повсякденна тема. Ти думаєш, я тривоги не відчував? Це завжди дуже стрьомна штука. Але є, що є», - зазначив він

Також Monatik розповів вже оновив свої дані через застосунок «Резерв+» і тепер постійно носить із собою військовий квиток.

Читайте також:

Можливо зацікавить