"Тварини налякані": Луцький зоопарк прихистив півсотні приматів з Київщини
!["Тварини налякані": Луцький зоопарк прихистив півсотні приматів з Київщини](https://vsn.ua/storage/news/x91oKY0rKrjRKh7kiSuBEpwd3e3pjbFOjFl0xQFj.png)
Працівники Луцького зоопарку прихистили півсотні приматів та тварин інших видів зі звіринця "12 місяців", який розташований поблизу села Демидів на Київщині.
Про це розповіла Суспільному директорка Луцького зоопарку Людмила Дениченко.
З її слів тварини важко перенесли окупацію, яка тривала кілька тижнів, та евакуацію.
Наразі з усіх тварин, які приїхали в Луцьк з Київщини, відвідувачі можуть побачити лише мавп капуцинів. Решта, каже директорка луцького зоопарку, пристосовуються до нових умов і перебувають на карантині.
"Приїхала група капуцинів, одна червона мавпа і дві групи біловухих ігрунок. Тварини дуже налякані. Тому що усі вибухи та атаки вони чули. І, навіть, були деякі випадки загибелі у тому зоопарку", – каже директорка.
У зоопарку "12 місяців" зараз лишилися лише працівники. Тварин розселили, окрім Луцького, також у Рівненський зоопарк.
Як розповіла Людмила Денисенко, тварини зі звіринця "12 місяців" житимуть у Луцькому зоопарку до червня.
![](https://vsn.ua/storage/image-icons/lPuzsdYjrwwZF6GKHkivQuJATLk5obRRVaoPcFWr.jpg)
![](https://vsn.ua/storage/image-icons/izitOmMPlOg0hwhyM9XJ7nCApklruz2QY89NaUJn.jpg)
![](https://vsn.ua/storage/image-icons/T8BTEWg3AHEeQxeWBwJEsVMFkqi1lCzAI8aVDyhm.jpg)