У будні - санітар у психлікарні, у вихідні - майстер: волинянин виготовляє буржуйки з газових балонів
![У будні - санітар у психлікарні, у вихідні - майстер: волинянин виготовляє буржуйки з газових балонів](https://vsn.ua/storage/news/eWvzb6dVzMm04gcjOb6LifgiOA0rHBwPE0wnDqla.png)
Майстер Іван Зелінський з села Борохів Луцького району впродовж трьох місяців виготовляє печі-буржуйки з газових балонів для військовослужбовців. Зараз працює над черговою партією.
Як розповів чоловік, у будні працює санітаром у психлікарні, а у вихідні клопочеться у своїй майстерні. Коли є електроенергія, займається зварювальними роботами, - пише Суспільне.
«Приварюємо пластину, щоб хлопці мали собі на чому їсти варити, підігрівати. І варимо ручки для переноски, для сушки. Дверки, піддувало і фактично готово. Тут нічого важкого немає. Перша була – так, думали, а як те, як те? А нас сьогодні як вона не знаю, яка по рахунку, то вже із закритими очима, можна сказати», – говорить майстер.
![У будні - санітар у психлікарні, у вихідні - майстер: волинянин виготовляє буржуйки з газових балонів](https://vsn.ua/storage/image-icons/GLXjU8PIEEYxl9AS4HVDqQ5cZkgrO1NmiXJGVt8d.jpg)
Готові печі передають на фронт через ківерцівських волонтерів «Станції добра» або надсилають поштою. До настання холодів виготовляли скоби для скріплювання дерева. Допомогти в майстерню, каже майстер, також приходять односельчани.
![У будні - санітар у психлікарні, у вихідні - майстер: волинянин виготовляє буржуйки з газових балонів](https://vsn.ua/storage/image-icons/2QsDI1BLNjUHzN2DUAYbhX1MdNgSK3aTdT7Bi0Cu.jpg)
![У будні - санітар у психлікарні, у вихідні - майстер: волинянин виготовляє буржуйки з газових балонів](https://vsn.ua/storage/image-icons/mxPEVlSszJmdrCeg8ZdScBl3Ck3aUjF2fXh9I0f9.jpg)