У «Дії» тепер можна подати заяву про шлюб
![У «Дії» тепер можна подати заяву про шлюб](https://vsn.ua/storage/news/UIJ4B5N8nFiqy8zDJWv78n5fiuJYBudM1VOXgkfR.png)
На порталі «Дія» тепер можна подати заяву про шлюб.
Про це повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.
«10 хвилин онлайн замість походів до ДРАЦСу, заповнення паперових заяв, перевірки в держреєстратора, витрати часу в банку та інших зовсім не романтичних речей», - йдеться у дописі.
На порталі можна обирати місце, час формат та зал, де плануєте провести церемонію. ДРАЦС надішле на електронну пошту відповідь та деталі церемонії. Після цього треба лише не забути з‘явитися у ДРАЦС у день одруження.
Читайте також:
- У «Дії» з'явився один із найпопулярніших документів для бізнесу
- Розмитнити авто можна буде у застосунку «Дія»
- Чи будуть повістки в «Дії»: у Мінцифри дали відповідь