У громаді на Волині посмертно нагородили двох Героїв
![У громаді на Волині посмертно нагородили двох Героїв](https://vsn.ua/storage/news/HL0A603LdH3WfBuAyVTNbL49EIQkGQbE9xm6Huxl.png)
Орденом «За мужність» ІІІ ступеня відзначили полеглих військовослужбовців із Любомльської громади – Яворського Сергія В’ячеславовича та Шоцького Артема Віталійовича.
Міський голова Роман Ющук та начальник першого відділу Ковельського РТЦК та СП Василь Дмитрук вручили державні нагороди сім’ям захисників, котрі віддали свої життя у боротьбі проти російських загарбників, інформують у громаді.
![У громаді на Волині посмертно нагородили двох Героїв](https://vsn.ua/storage/image-icons/Tr16P4cKnTDAlbAQzlHDdcsQL9die3D9OFUUTvVB.jpg)
Так, Президент України Володимир Зеленський посмертно відзначив орденом «За мужність» ІІІ ступеня полеглих військовослужбовців з Любомльської громади – Яворського Сергія В’ячеславовича та Шоцького Артема Віталійовича.
![У громаді на Волині посмертно нагородили двох Героїв](https://vsn.ua/storage/image-icons/Sbqepmr0RbOqkrylD76PT4mCvDWJzATO6MgZfPZV.jpg)
![У громаді на Волині посмертно нагородили двох Героїв](https://vsn.ua/storage/image-icons/a5krkUKfNEzzUoU27Hq1ghb7BDnOsqbvIoJmAh2M.jpg)
Низький уклін та вічна пам’ять Героям!
Читайте також:
- Загинув унаслідок штурму противника: матері Героя з Волині вручили посмертну нагороду
- Загинув від осколкового поранення: дружині Героя з Луцького району вручили його посмертну нагороду