У громаді на Волині третій день поспіль прощаються з полеглими Героями
![У громаді на Волині третій день поспіль прощаються з полеглими Героями](https://vsn.ua/storage/news/drTqmNH5ZRIVBsYpijoF2cbC2Xhk7QTeFi90FfgM.png)
Родина, друзі, односельці, представники влади, просто небайдужі рожищани зійшлися на центральну площу міста, аби вшанувати полеглого Героя Василя Чуйка з Рудні Рожищенської громади.
3 червня 44-річний захисник України віддав життя у протистоянні з ворогом у районі населеного пункту Новосілка Перша Покровського району Донецької області, інформують на сайті міської ради.
![У громаді на Волині третій день поспіль прощаються з полеглими Героями](https://vsn.ua/storage/image-icons/zXbtvRJibyUhbVjy9JDOcZIH78KPeTjCsseZgPBp.jpg)
![У громаді на Волині третій день поспіль прощаються з полеглими Героями](https://vsn.ua/storage/image-icons/HmGl5rZZZVLrtq2olrDhIRzYFJsGOsFzF4jXTwSg.jpg)
Солдат Василь Васильович Чуйко відстоював Україну у складі 68-ої окремої єгерської бригади імені Олекси Довбуша.
![У громаді на Волині третій день поспіль прощаються з полеглими Героями](https://vsn.ua/storage/image-icons/nvdt1kqhvTsJVEeFGUvVdHPZ9jkeR991Fcd03B9c.jpg)
![У громаді на Волині третій день поспіль прощаються з полеглими Героями](https://vsn.ua/storage/image-icons/YQ5X7QNro0X1BvZ7cDxxyg0kpSEPjUI9YqQSjli2.jpg)
Після спільної молитви у центрі міста траурний кортеж з тілом Героя вирушив до рідного дому загиблого у селі Рудня.
![У громаді на Волині третій день поспіль прощаються з полеглими Героями](https://vsn.ua/storage/image-icons/6dLQ7DXuqIkQ1okqM90ueH4OH7WKR8Ugn9IRBZZb.jpg)
Сумна остання гостина біля рідного дому, хоч зійшлися сюди ті, з ким виріс та дружив, хто добре знав Героя багато років.
Відспівали загиблого Героя Василя Чуйка у храмі Архістратига Михаїла села Рудня. А далі велелюдною процесією під тужливу мелодію військового оркестру та церковні піснеспіви провадили його тіло до місця останнього спочинку – на місцеве кладовище.
![У громаді на Волині третій день поспіль прощаються з полеглими Героями](https://vsn.ua/storage/image-icons/0GUe1LegPRfK0aMYePzjlSMoLVl0rToeVDX3DIDO.jpg)
![У громаді на Волині третій день поспіль прощаються з полеглими Героями](https://vsn.ua/storage/image-icons/i7EBR9iIZxNEf3VXKFAz16vbBgKXZriNjWVwPw5B.jpg)
![У громаді на Волині третій день поспіль прощаються з полеглими Героями](https://vsn.ua/storage/image-icons/yeC7D22OR4Wqy14K04Et2aU6Uq5qRbMOXjeCbZHX.jpg)
![У громаді на Волині третій день поспіль прощаються з полеглими Героями](https://vsn.ua/storage/image-icons/ZnW5SW96fTQbTRn2rc3Pj7t79PM87EaV48O6pcpf.jpg)
Останнє прощання і Державний прапор, яким була вкрита домовина, військові передають синові загиблого захисника як символ держави, за яку віддав життя Василь Чуйко.
![У громаді на Волині третій день поспіль прощаються з полеглими Героями](https://vsn.ua/storage/image-icons/EN6dDCksEW0r300zCsNujfh8Dd6dW9UoG6ymOaF3.jpg)
![У громаді на Волині третій день поспіль прощаються з полеглими Героями](https://vsn.ua/storage/image-icons/zsJ5oET6NphVIxHoQBCOApb4igXSFfN3wlXMOmC3.jpg)
Під гучні постріли військових на честь загиблого Героя рідна земля приймає його тіло навіки у свої холодні обійми.
![У громаді на Волині третій день поспіль прощаються з полеглими Героями](https://vsn.ua/storage/image-icons/TLKoznQSFp1W9A8Ptq8kWsd0SrTktTPpZ08NecWY.jpg)
«Вічна пам'ять та шана синові України, який у боротьбі за її незалежність віддав найдорожче – власне життя. Герої – не вмирають! Вони живуть у наших серцях», – йдеться у дописі.
Редакція ВСН висловлює співчуття родині воїна. Вічна шана і пам'ять Герою!