У Києві російська ракета вбила дівчину з Волині

У Києві російська ракета вбила дівчину з Волині

У ніч із 29 на 30 травня 2023 року російська армія атакувала Київ ракетами та дронами. Уламки впали на багатоповерховий житловий будинок у Голосіївському районі столиці. Від цього обстрілу загинула 33-річна Катерина Кардаш.

Про це пише НСН.

Катерина була родом із Волинської області. Вищу освіту здобувала у Волинському національному університеті імені Лесі Українки та Національному транспортному університеті в Києві. Працювала у столичній фірмі, де відповідала за розвиток бізнесу. З 2017 року була НR-фахівчинею в ІТ-компанії. Любила танці, музику та фільми. Колеги і друзі пригадують її розумною, цікавою особистістю.

«Довго працювали разом… Набирали і вчили людей в Україні, в Казахстані. Трохи товаришували, трохи сперечалися. Багато всього пережили разом»,– розповіла Тетяна Любченко, колега Каті

«Вона була неймовірною особистістю – амбітною, позитивною та цілеспрямованою. Катя завжди надихала мене своїм ентузіазмом і відданістю. Вона була чудовою подругою і колегою. Хай пам’ять про Катю завжди буде з нами»,– написав про загиблу Дмитро Борук.

У Катерини Кардаш залишилися батьки, наречений, сестра та інші рідні.

Можливо зацікавить