У кількох областях України пролунали вибухи: з'явилися подробиці

У кількох областях України пролунали вибухи: з'явилися подробиці

Росіяни знову завдали удару по Миколаївській області, через що загинула жінка. Також про вибухи повідомляють у Павлограді та Сумах.

Як повідомив голова Миколаївської ОВ Віталій Кім, удару було завдано приблизно о 20:40 по Степівській громаді, де в одному з населених пунктів було пошкоджено будинки та сільськогосподарське підприємство.

«Загинула жінка, її рятувальники деблокували з під уламків зруйнованої будівлі. Ймовірно ще одна людина знаходиться під завалами. Також наразі відомо про одного пораненого», — повідомив Кім.

Водночас у Повітряних силах ЗСУ зазначають, що на півдні та сході спостерігається активність тактичної авіації, а тому для прифронтових районів є загроза застосування авіаційного озброєння — ракет та авіабомб.

Моніторингові групи своєю чергою пишуть про те, що у Дніпропетровській області по напряму Павлограда було зафіксовано рух БПЛА. При цьому не виключається, що він виконував функції розвідки. Ще один БПЛА було зафіксовано на півночі Сумської області, він рухається у бік Чернігівської області.

У місцевих каналах повідомляють про вибухи. Швидше за все, йдеться про роботу ППО.

Читайте також:

Можливо зацікавить